Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Radíme

17. apríla 2022

Po tomto už nikdy nebudete spať bosí. Neuveríte, prečo by ste mali spať v ponožkáchNajhoršia vec, ktorá sa nám ľuďom, môže stať, je nedostatok spánku počas noci. Nejeden pracujúci človek dá za pravdu všetkým tým, ktorí sa sťažujú na nespavosť, že je to najhoršia vec na svete.Zdieľať
Po tomto už nikdy nebudete spať bosí. Neuveríte, prečo by ste mali spať v ponožkách

Organizmus nevie správne pracovať, sme nervózni a podráždení a dokonca aj naše zdravie rázne trpí. Existujú však typy a triky, ktoré nám vedia napomôcť k tomu, aby sme v noci zažívali pokojný a pohodový spánok, bez akýchkoľvek komplikácií.

Ak sa budíte na to, že vám je počas spánku zima, hlavným dôvodom sú chodidlá, ktoré indikujú to, či vám je zima alebo naopak. Ak vám je v noci chladno, rozhodne to nesmiete nechávať na náhodu. Práve toto je dôvodom ochorenia a nespavosti. A práve v takých chvíľach, by ste si mali obliecť ponožky, ktoré vás udržia po celú noc v teple. Ďalším častým dôvodom, prečo využívať počas noci ponožky, ako prevenciu pred chladným spánkom, je Raynaudova choroba.

Raynaudova choroba

Je to situácia, kedy sa prietok v krvi znižuje a výsledkom je stres a zima. Také príznaky tiež prichádzajú, pokiaľ sa ženské telo pripravuje na dôležitý prechod do menopauzy. V takýchto prípadoch vás ponožky uchránia pred chladom a budú vám regulovať teplotu po celú noc. Tip pre ľudí, ktorí trpia suchými pätami. Pokiaľ si neviete poradiť, večer pred spánkom si ich natrite nejakým kvalitným krémom, ktorý vám päty zjemní a následne na to, si obujte ponožky a nechajte pôsobiť celú noc. Nebudete veriť, aké jemné budú vaše nohy. Je dôležité spomenúť, že ponožky musia byť voľné a nie stiahnuté hocijakou gumičkou. Dokonca jedna dôležitá štúdia zistila, že pokiaľ máte počas intímneho styku s vašim partnerom ponožky, je väčší predpoklad dosiahnutia orgazmu. Prišlo sa na to na základe reakcií mozgu počas sexu.

Zistilo sa, že studené nohy odvádzajú pozornosť mužov. Samozrejme, ak máte s ponožkami problém, vadia vám alebo počas spánku túto formu oteplenia nepreferujete, existuje domácka forma pomoci, a to v podobe teplej fľaše, ktorú si dáte k nohám pred spaním a tá vám aspoň čiastočne privodí pocit tepla a relaxácie počas celej noci.


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Žlté, hnedé, alebo zelené? Poradíme, kedy jesť banány a ktorá farba je najzdravšia (10. 4. 2022)
 TERAZ JE SPRÁVNA ČAS! VYSADAJTE SI TÚTO RASTLINU DO DOMU: V LETE neuvidíte žiadne KOMÁRE ANI MUCHY! (10. 4. 2022)
 Robíte chybu, keď si mäso pred varením alebo pečením umyjete. Môžete to byť nebezpečné (3. 4. 2022)
 3 skvelé dôvody, prečo by ste mali spať na ľavom boku (3. 4. 2022)
 Medvedí cesnak vyženie z tela bacily, nebezpečné toxíny a naštartuje imunitu (2. 4. 2022)
 Radíme: Nadmerné užívanie vitamínov môže predstavovať zdravotné riziká (22. 3. 2022)
 Rozkrojte citrón, dajte ho do spálne. Ide o prospešnú vec (13. 3. 2022)
 Ako si odstránite zubný kameň sami. Urobte si zmes a výsledkom budete nadšení (27. 2. 2022)
 Príprava kuracieho mäsa má svoje pravidlá. Mnoho ľudí robí zásadné chyby (20. 2. 2022)
 Chcete schudnúť? Hladovanie nemá zmysel, kľúčom je vyvážená strava (14. 2. 2022)nasledujúci článok >>
Čo s telom urobí jednodňový pôst? Prináša to len pozitíva
<< predchádzajúci článok
Fantastické zvery: Tajomstvá Dumbledora