Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

14. februára 2020

Polícia vyšetrila sexuálne zneužívanie v známom letnom tábore, obvinili hlavného vedúcehoPolicajti niekoľko mesiacov vyšetrovali podozrenie zo sexuálneho zneužívania v známom letnom tábore. Ako agentúru SITA informoval hovorca bratislavskej krajskej polície Michal Szeiff, z tohto činu vyšetrovateľ ...Zdieľať
thinkstockphotos 894175390 676x467 14.2.2020  - Policajti niekoľko mesiacov vyšetrovali podozrenie zo sexuálneho zneužívania v známom letnom tábore. Ako agentúru SITA informoval hovorca bratislavskej krajskej polície Michal Szeiff, z tohto činu vyšetrovateľ obvinil hlavného vedúceho, 56-ročného Romana P. z Bratislavy.


Z výsledkov vyšetrovania, ako aj zabezpečenej dôkaznej situácie vyplýva, že obvinený muž ešte v roku 2003 nadviazal kontakt v tom čase iba s 13-ročným dievčaťom. V nasledujúcich rokoch ju viackrát a rôznymi spôsobmi sexuálne zneužil, a to na rôznych miestach v Bratislave, ale aj v tábore, kde bol vedúci.

Ako uviedol Szeiff, v rámci vyšetrovania bolo na základe jednotlivých vykonaných procesných úkonov preukázané, že toto konanie malo vplyv na mravný a fyzický vývin v tom čase maloletej osoby. V zmysle trestného zákona účinného v čase spáchania skutku, mu hrozí trest na 2 až 10 rokov.


Zdroj: Webnoviny.sk - Polícia vyšetrila sexuálne zneužívanie v známom letnom tábore, obvinili hlavného vedúceho © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Policajti rozložili organizovanú skupinu, na predaj drog využívali autá taxislužby (video)
<< predchádzajúci článok
OĽaNO dáva na predvolebnú kampaň státisíce eur, Transparency zverejnilo ich účet za výlet do Cannes

Polícia vyšetrila sexuálne zneužívanie v známom letnom tábore, obvinili hlavného vedúceho - diskusné fórum čitateľov