Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

30. januára 2023

Rusi spustili nové útoky na Charkov, raketa zasiahla obytnú budovu a hlásia aj úmrtie (video)Ruské sily spustili v nedeľu večer nové útoky na mesto Charkov na severovýchode Ukrajiny. Ako referuje web Ukrajinská pravda, jedna ruská raketa zasiahla obytnú budovu v centre druhého najväčšieho ...Zdieľať
russia_ukraine_war_20745 d6f3a3a65bcc4223a4639adfcf48f5df 676x461 30.1.2023 (Webnoviny.sk) - Ruské sily spustili v nedeľu večer nové útoky na mesto Charkov na severovýchode Ukrajiny. Ako referuje web Ukrajinská pravda, jedna ruská raketa zasiahla obytnú budovu v centre druhého najväčšieho ukrajinského mesta.


Šéf regionálnej vojenskej správy Oleh Synjehubov na Telegrame uviedol, že o život prišla staršia žena a tri osoby utrpeli zranenia. „Dom je čiastočne zničený. Obyvateľov evakuovali. Všetky pohotovostné zložky naďalej pracujú na mieste,“ poznamenal.Letecké sirény v noci zazneli v Charkove, Sumách, Poltave, Dnipropetrovsku, Kirovohrade, Mykolajive, Zaporižžii, Donecku a Luhanskej oblasti, ako aj na Ruskom okupovanom Kryme.Zdroj: Webnoviny.sk - Rusi spustili nové útoky na Charkov, raketa zasiahla obytnú budovu a hlásia aj úmrtie (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rusi ostreľovali Cherson, zasiahli nemocnicu aj školu a do rieky Dnipro unikli ropné prudukty
<< predchádzajúci článok
Rusko sa vraj snaží „evokovať Sovietsky zväz“ povinným vojenským výcvikom na školách