Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

06. augusta 2022

Vojna na Ukrajine vstupuje do novej fázy, z Donbasu sa začala ruská armáda posúvať inamVojna na Ukrajine podľa britského ministerstva obrany vstupuje do novej fázy, keďže ruské sily presúvajú svoje pozície. Ruská armáda „takmer určite" zhromažďuje sily na juhu Ukrajiny, uviedol ...Zdieľať
correction_russia_ukraine_war_27069 3d023fd8f0534092ae4483281466db46 676x451 6.8.2022 (Webnoviny.sk) - Vojna na Ukrajine podľa britského ministerstva obrany vstupuje do novej fázy, keďže ruské sily presúvajú svoje pozície. Ruská armáda „takmer určite" zhromažďuje sily na juhu Ukrajiny, uviedol rezort v správe o vývoji vojny.


Veľké konvoje vojenských nákladných áut, tankov a delostrelectva sa presúvajú z východoukrajinského regiónu Donbas na juhozápad, aby sa pripravili na ukrajinskú protiofenzívu na juhu.

Britský rezort preto očakáva najťažšie boje na zhruba 350-kilometrovej frontovej línii tiahnúcej sa popri rieke Dneper od mesta Zaporižžia po Cherson. Informuje o tom portál news.sky.com.Zdroj: Webnoviny.sk - Vojna na Ukrajine vstupuje do novej fázy, z Donbasu sa začala ruská armáda posúvať inam © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Šéfka ukrajinskej pobočky Amnesty International odstúpila, organizácia vraj nevedomky šíri ruskú propagandu
<< predchádzajúci článok
V Bulharsku sa odohrala nehoda autobusu, ktorá pripravila o život štyroch turistov