Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

07. marca 2023

KDH nevidí dôvod zapájať sa do OĽaNO 2, Heger do ich sveta nepatrí a „mačkopsy“ podľa Majerského nefungujú (video)Eduard Heger dostal od Kresťanskodemokratického hnutia (KDH) ponuku miesta na ich kandidátke. Hnutie malo za to, že ...Zdieľať
milan majersky 6 676x451 7.3.2023  - Eduard Heger dostal od Kresťanskodemokratického hnutia (KDH) ponuku miesta na ich kandidátke. Hnutie malo za to, že Heger patrí do ich konzervatívneho hodnotového sveta. Ako však uviedol predseda KDH Milan Majerský, ukázalo sa, že nie.


Uviedol, že poučení z minulosti konštatujú, že "mačkopsy" nefungujú, čo podľa KDH potvrdilo samotné hnutie OĽaNO. Majerský vyhlásil, že nevidí dôvod zapájať sa do OĽaNO 2. KDH o tom v súvislosti s utorkovým predstavením strany Demokrati Eduardom Hegerom informovalo v tlačovej správe.

„Chceme, aby bolo Slovensko dobre spravovaným štátom, kde ľudia dostanú za svoje dane kvalitné služby a v prípade núdze rýchlu a účinnú pomoc. Boj proti mafii je iba jednou zo súčastí tohto cieľa," uviedol Majerský s tým, že po dvoch vládach Smeru a jednej vláde OĽaNO si ľudia zaslúžia, aby sa mali lepšie.
 
V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: SITA.sk - KDH nevidí dôvod zapájať sa do OĽaNO 2, Heger do ich sveta nepatrí a „mačkopsy“ podľa Majerského nefungujú (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Hegerova nová strana je ako z dažďa pod odkvap a celé je to plán Matoviča, povedal Sulík (video) (7. 3. 2023)
 Heger usvedčil sám seba z podvodu na voličoch, tvrdí strana Hlas-SD (7. 3. 2023)
 Eduard Heger predstavil novú stranu Demokrati. Na tlačovej konferencii sa zúčastnili štyria ministri jeho súčasnej vlády (7. 3. 2023)
 Heger zistil, že OĽaNO nie je tak celkom pre neho. Mesežnikov priblížil, kto sa ešte môže pridať k „modrým“ (7. 3. 2023)
 Politológ krok Hegera očakával, ale svoj odchod z OĽaNO oznámil podivne a je zarážajúce, kde zakotví (7. 3. 2023)
 Heger v polnočnom statuse oznámil odchod z OĽaNO, v komentároch zareagoval aj Matovič (7. 3. 2023)
 Premiér Heger označil svoj prvý rok vo funkcii za náročný (2. 4. 2022)
 Heger na rokovaní s Bidenom zdôraznil spoluprácu SR s Ukrajinou (10. 12. 2021)
 Považujú Slováci Hegera za dobrého premiéra? Viac ako polovica z nich si to nemyslí (2. 12. 2021)
 Premiér Heger v prejave k výročiu novembra ’89 povedal, že prebieha ťažký a rozhodujúci zápas s nepriateľmi právneho štátu. (17. 11. 2021)nasledujúci článok >>
Poľsko pošle na Ukrajinu ďalších desať tankov Leopard, krajine sľúbili aj PT-91 Twardy
<< predchádzajúci článok
Guterres sa tretíkrát stretne so Zelenským, v Kyjeve budú riešiť pokračovanie čiernomorskej obilnej iniciatívy