Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

07. marca 2023

Heger usvedčil sám seba z podvodu na voličoch, tvrdí strana Hlas-SD Eduard Heger by mal po svojom odchode z hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé ...Zdieľať
9 676x451 7.3.2023  -  Eduard Heger by mal po svojom odchode z hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) vytvoriť podmienky na menovanie úradníckej vlády a čo najskoršie vypísanie predčasných volieb, apeluje strana Hlas-SD na predsedu vlády. Ešte stále je v hre júlový termín. Podľa Hlasu Hegerov nočný status na sociálnej sieti ukázal, prečo bolo potrebné schváliť septembrový termín volieb.

Podvod na voličochJeho rozhodnutie zverejniť status tesne pred polnocou ho usvedčuje z podvodníctva, pretože sa bál, že ak by to bolo ráno, mohli by sme ešte hovoriť o skrátení volebného obdobia a vymenovaní úradníckej vlády. Heger týmto krokom usvedčil sám seba z podvodu na voličoch. Začať podvodom a hovoriť druhým dychom o demokratoch je výsmechom demokracie samotnej," uviedla ďalej strana Hlas-SD.

Podľa Hlasu má dnes krízou zmietané Slovensko na čele premiéra, ktorému chýba politická príslušnosť i podpora v parlamente, ktorá by reflektovala výsledky parlamentných volieb. Poukázali tiež, že Heger má na starosti dva rezorty, ktoré majú významný vplyv na životy ľudí.

Chaos a marazmus


Jeho odchod z OĽANO, ktorý sprevádza potlesk Matoviča, potvrdzuje len chaos a marazmus, v ktorom sa Slovensko ocitlo," myslí si strana. Hlas tiež dáva uvedené do pozornosti prezidentke i strane Sloboda a Solidarita (SaS). Dúfa, že sa k tomu vyjadria. „Stále je čas na zostavenie úradnickej vlády a júlové voľby," uviedol Hlas-SD.

Podotkol, že rezorty financií a zdravotníctva sa nachádzajú v rukách človeka, ktorého nezaujíma zdravie ani osudy ľudí na Slovensku, ale výlučne jeho politická stolička.

Výťah pre odídencov


Stal sa len výťahom pre odídencov od Matoviča, ktorí mu po celé tri roky slúžili a podporovali ho v rozvrate štátu. Týmto ľuďom okolo Hegera nejde o Slovensko, ale len ako prežiť v podvode na voličoch. Okamžitá gratulácia Matoviča pod nočným statusom Hegera je smutnou symbolikou temných časov a naznačuje len, ako vrátiť Matoviča po voľbách do riadenia štátu," píše strana v stanovisku.

Heger je podľa nich stelesnením zlyhania, ktoré s ním ľudia zažili i temnej minulosti jeho materskej garnitúry.


Zdroj: SITA.sk - Heger usvedčil sám seba z podvodu na voličoch, tvrdí strana Hlas-SD © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Heger v polnočnom statuse oznámil odchod z OĽaNO, v komentároch zareagoval aj Matovič (7. 3. 2023)
 Politológ krok Hegera očakával, ale svoj odchod z OĽaNO oznámil podivne a je zarážajúce, kde zakotví (7. 3. 2023)
 Heger zistil, že OĽaNO nie je tak celkom pre neho. Mesežnikov priblížil, kto sa ešte môže pridať k „modrým“ (7. 3. 2023)
 Eduard Heger predstavil novú stranu Demokrati. Na tlačovej konferencii sa zúčastnili štyria ministri jeho súčasnej vlády (7. 3. 2023)
 Premiér Heger označil svoj prvý rok vo funkcii za náročný (2. 4. 2022)
 Heger na rokovaní s Bidenom zdôraznil spoluprácu SR s Ukrajinou (10. 12. 2021)
 Považujú Slováci Hegera za dobrého premiéra? Viac ako polovica z nich si to nemyslí (2. 12. 2021)
 Premiér Heger v prejave k výročiu novembra ’89 povedal, že prebieha ťažký a rozhodujúci zápas s nepriateľmi právneho štátu. (17. 11. 2021)
 Heger sa v Česku stretne s Babišom i Zemanom, riešiť budú COVID-19 aj Sputnik (15. 4. 2021)nasledujúci článok >>
Nefunguje váš web podľa predstáv? 5 tipov ako to zmeniť
<< predchádzajúci článok
Je to zatiaľ môj najhorší džob a za posledných 20 rokov som nebol tak zle platený, hovorí Káčer o ministerskej stoličke