Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra    Pohoda festival

03. mája 2024

Pohoda deň_FM naplní obrátenú pyramídu Slovenského rozhlasu festivalovou atmosférou.Vystúpia Maz Univerze z Luxemburska, Ivo Dimchev z Bulharska, Fvck_Kvlt so špeciálnym koncertom, B-complex, Vojtik, Pigúra, Erika Rein a Tamara Kramar.Zdieľať
Pohoda deň_FM naplní obrátenú pyramídu Slovenského rozhlasu festivalovou atmosférou.

Pohoda festival v spolupráci s Rádiom_FM, ktoré podporuje domácu hudobnú scénu, prinesú aj tento rok do štúdií Slovenského rozhlasu deň plný pohody, kvalitnej hudby a festivalovej atmosféry. Pohoda deň_FM sa bude konať 7. mája počas celého dňa.

Pár týždňov pred festivalom sa tak návštevníčky a návštevníci budú môcť naladiť na program, ktorý ich tento rok čaká v júli na Pohode a to v dvoch výnimočných koncertných štúdiách Slovenského rozhlasu. Iva Dimcheva Pohoda predstaví ako objav z festivalu Eurosonic, Maz Univerze ukáže, ako znie emo-rap so silným odkazom, Fvck_Kvlt odohrá špeciálny akustický koncert iba na klavíri, nebude chýbať ani slovenská kráľovná dnb B-complex, aktuálny držiteľ Radio_Head Awards za debut roka Vojtik, kultová bratislavská kapela Pigúra a nádejné speváčky Erika Rein a Tamara Kramar. Okrem koncertov budú môcť návštevníci a návštevníčky vidieť naživo aj vysielanie Rádia_FM, dozvedia sa exkluzívne novinky o festivale a počas celého dňa budú o Pohode rozprávať aj zaujímaví hostia.

"Aktuálne si viac ako inokedy vážim možnosť slobodne prepájať hodnoty, ktoré Rádio_FM s Pohoda festivalom dlhodobo spájajú. Aj počas tohto Pohoda dňa_FM tu chceme byť pre všetkých, ktorí majú radi hudbu a umenie a zároveň im záleží na tom, akým smerom sa vyvíja situácia v našej krajine," hovorí o Pohoda dni_FM riaditeľka Rádia_FM Janka Imrichová.

Súčasťou akcie bude aj legendárny turnaj v stolnom futbale, v ktorom sa budú dať vyhrať lístky na Pohodu, oficiálna verejná tlačová konferencia, na ktorej festival exkluzívne predstaví nové mená tohtoročného lineupu a ďalšie novinky.

Od rána bude na mieste fungovať Pohoda shop, v ktorom ak si návštevníčky a návštevníci zakúpia lístok na tohtoročnú Pohodu, tak získajú pohodové tričko podľa výberu ako darček.

Vstup na podujatie je voľný.
Koncertné štúdiá majú limitovanú kapacitu, organizátori preto odporúčajú prísť čo najskôr.

PROGRAM:
8:00 – 10:00 – Ráno na eFeMku s Dominikou a Martinom
   - Vojtik (SK)
   - Tamara Kramar (SK)
11:00 – Verejná tlačová konferencia festivalu Pohoda
14:00 – 18:00 – Popo_FM s Luciou a Vierkou
   - Pigúra (SK) 
   - B-complex (SK)
   - Erika Rein (SK)
19:00 – 23:00 Večerný program
   - Denis Bango hrá Fvck_Kvlta (SK)
   - Ivo Dimchev (BG)
   - Maz Univerze (LU)


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Festival Pohoda sa stal Najlepším stredne veľkým festivalom v Európe na najprestížnejších festivalových cenách European Festival Awards 2023 (18. 1. 2024)
 Králi downtempa Thievery Corporation na Pohode 2024 (22. 12. 2023)
 Festival Pohoda ponúka návštevníkom a návštevníčkam možnosť užiť si festival navždy, vďaka novému nekonečnému lístku (15. 12. 2023)
 Festival Pohoda je nominovaný až v troch kategóriách na najprestížnejšie európske festivalové ceny European Festival Awards 2023 (13. 12. 2023)
 Na Pohode vystúpi Royal Blood, jedna z najlepších britských rockových kapiel (12. 12. 2023)
 Uznávaný raper Skepta je ďalším potvrdeným menom Pohody 2024 (5. 12. 2023)
 Pohoda 2024: Slávna rocková skupina Queens of the Stone Age vystúpi prvýkrát na Slovensku (21. 11. 2023)
 Na Pohodu 2024 príde James Blake, víťaz Grammy a jeden z najžiadanejších spevákov a producentov súčasnej svetovej hudobnej scény (16. 11. 2023)
 Ospevovaná kapela Black Pumas, kultová Morcheeba, punk rockoví The Armed a popoví Jockstrap sú nové mená Pohody 2024 (14. 11. 2023)
 Video: Na Pohode 2024 vystúpi Pendulum, jedna z najznámejších drum & bassových kapiel 21. storočia (7. 11. 2023)nasledujúci článok >>
Miro Jaroš vás naučí robiť pizzu prostredníctvom tanca. Pozrite sa, ako na to (video+foto)
<< predchádzajúci článok
Tyršovo nábrežie v Bratislave bude opäť patriť mestskému majálesu