Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra    Pohoda festival

15. decembra 2023

Festival Pohoda ponúka návštevníkom a návštevníčkam možnosť užiť si festival navždy, vďaka novému nekonečnému lístkuPohoda dnes spustila predaj večného lístka Nekonečná Pohoda, ktorý zabezpečí návštevníčkam a návštevníkom nekonečný vstup na festival a ďalšie výhody.Zdieľať
Festival Pohoda ponúka návštevníkom a návštevníčkam možnosť užiť si festival navždy, vďaka novému nekonečnému lístku

Špeciálny lístok je limitovaný na 500 kusov a jeho cena vrátane všetkých výhod je 990 eur. Majitelia a majiteľky Nekonečnej Pohody si už nikdy nebudú musieť kupovať vstupenku na Pohodu, ktorá sa dokonca dá dediť, takže jej výhody si môžu užívať viaceré generácie festivalových nadšencov.


K ďalším výhodám nekonečného lístku patrí napríklad zrýchlený vstup na festival cez osobitný koridor, doručenie festivalového náramku až domov, uvítací balíček s dizajnovou kartou Nekonečnej Pohody, nekonečná zľava na online nákup merchu, 48 hodinový prednostný nákup vybraných služieb a ďalšie darčeky alebo prekvapenia, ktoré získajú návštevníci a návštevníčky počas každého roka.

Organizátori mysleli aj na tých, ktorí už majú kúpený lístok na ročník 2024 – pri kúpe Nekonečnej Pohody im bude odrátaná cena lístku, ktorý už majú zakúpený. Lístok im však ostane v platnosti, takže ho majú možnosť darovať napríklad ako vianočný darček.

Ak si túto novinku návštěvníci a návštevníčky kúpia do polnoci 20.12., organizátori sľubujú, že im bude doručená ešte pred Vianocami.

"Sme hrdí na našich návštevníkov a návštevníčky - často hovoríme, že ak by existovala cena pre najlepšie festivalové publikum, práve Pohoda by bola jednoznačným víťazom. Chceme potešiť tých, ktorí chodia a chcú chodiť na Pohodu opakovane, ktorí festivalu dôverujú a podporujú ho. Sú dôležitou súčasťou nášho 27 rokov trvajúceho príbehu, spoluvytvárajú našu nezameniteľnú magickú atmosféru. Pre tieto "festivalové trvalky" sme pripravili večný lístok nekonečná Pohoda s množstvom výhod, ktoré si podľa nás zaslúžia. Tešíme sa, že nás spolu s nimi i s tými, ktorí Pohodu ešte len objavia, čaká veľa ďalších silných spoločných rokov," dodáva k večnému lístku šéf Pohody Michal Kaščák. 

Viac informácií nájdete na webe Pohody: https://www.pohodafestival.sk/sk/novinky/nekonecna-pohoda-vecny-listok-na-pohodu

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Festival Pohoda je nominovaný až v troch kategóriách na najprestížnejšie európske festivalové ceny European Festival Awards 2023 (13. 12. 2023)
 Na Pohode vystúpi Royal Blood, jedna z najlepších britských rockových kapiel (12. 12. 2023)
 Uznávaný raper Skepta je ďalším potvrdeným menom Pohody 2024 (5. 12. 2023)
 Pohoda 2024: Slávna rocková skupina Queens of the Stone Age vystúpi prvýkrát na Slovensku (21. 11. 2023)
 Na Pohodu 2024 príde James Blake, víťaz Grammy a jeden z najžiadanejších spevákov a producentov súčasnej svetovej hudobnej scény (16. 11. 2023)
 Ospevovaná kapela Black Pumas, kultová Morcheeba, punk rockoví The Armed a popoví Jockstrap sú nové mená Pohody 2024 (14. 11. 2023)
 Video: Na Pohode 2024 vystúpi Pendulum, jedna z najznámejších drum & bassových kapiel 21. storočia (7. 11. 2023)
 Pohoda festival sa dostal medzi top 10 nezávislých európskych festivalov (3. 10. 2023)
 Pohoda 2023: Na Pohode sa predstaví viac ako 130 interpretov a skupín (7. 7. 2023)
 Pohoda 2023: Oslava hudby, umenia, dobrej nálady a tolerancie začne už tento týždeň na festivale Pohoda (3. 7. 2023)nasledujúci článok >>
Teleskop NASA zachytil najväčšiu slnečnú erupciu za ostatné roky, dočasne vyradila rádiovú komunikáciu
<< predchádzajúci článok
Poznáme najpopulárnejšie mená pre deti v roku 2023: Ktoré sú to?