Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra    Pohoda festival

06. júla 2021

Už zajtra sa začne Pohoda on the GroundOrganizátori festivalu privítajú po dvoch rokoch ľudí na letisku TrenčínZdieľať
Už zajtra sa začne Pohoda on the Ground

Organizátori festivalu Pohoda už zajtra privítajú na letisku Trenčín prvých návštevníkov po dvoch rokoch. O jedenástej sa otvoria brány festivalov Pohoda on the Ground. Lístky sú stále dostupné a v prípade, že sa nevypredajú, budú sa dať kúpiť aj na mieste. Posledné vstupenky ostávajú na piatok a sobotu.

Na letisku už stojí väčšina festivalových stavieb, vrátane troch unikátnych kruhových stageov. Organizátori majú dobré správy od väčšiny umelcov a do Trenčína už dorazili britské kapely Dry Cleaning a Wooze. Celý festivalový tím, ktorý je už na letisku, sa nevie dočkať, kedy sa k ním pridajú návštevníci.

Už zajtra sa začne Pohoda on the Ground

PRÍCHOD NA FESTIVAL

Návštevnícke parkovisko festivalu Pohoda on the Ground bude tentokrát z opačnej strany ako zvyčajne. Teda oproti miestu, kde býva stanový tábor pre peších. Všetci návštevníci tak budú prichádzať v smere od Trenčína / Nozdrkoviec. Do vyhľadávania v mapách treba zadať adresu  Biskupická 58, 911 01, Trenčianske Biskupice, resp. si stačí pozrieť navigáciu na tomto linku: https://bit.ly/visitorgate. Na návštevníkov čaká festival s úplne odlišným rozložením, na aké sú zvyknutí pri veľkej Pohode. Všetky tri pódiá budú na betónovej ploche a stanovať sa bude v srdci areálu.

Už zajtra sa začne Pohoda on the Ground

REGISTRÁCIA

Pre čo najplynulejší príchod na festival je ideálne registrovať sa vopred na pohoda.vacuumlabs.com. Registrovať sa však bude dať aj na mieste. Na vstupe to bude vyzerať nasledovne:

Ľudia z Vacuumlabs preveria, či ste registrovaní v systéme rychlotest-covid. Ak nie, budete sa môcť registrovať na mieste.

•    Ak ste zaočkovaní alebo ste prekonali covid v uplynulých 180 dňoch, príde Vám SMS o aktivácii vstupenky.

•    Ak nie ste zaočkovaní (neprekonali ste covid), idete na test, po otestovaní počkáte cca 15 minút na výsledok, ktorý príde formou SMS, pričom negatívny test automaticky aktivuje festivalovú vstupenku.

Program sa začína o 15.00, no v stánkoch a nápojových centrách sa bude dať občerstviť hneď po príchode do areálu. Program je prehľadne spracovaný v timeline a viac sa už o ňom návštevníci dočítajú na www.pohodafestival.sk či vo festivalovom magazíne, ktorý dostane každý návštevník pri vstupe zadarmo. Už v stredu si v ňom môžu prví z nich zotrieť mincou zoznam ďalších potvrdených mien Pohody 2022.

Festival sa končí každý deň o 10.00, kedy treba opustiť areál. Dobrou správou pre návštevníkov, ktorí si zakúpili vstupenky na viaceré dni je, že si nebudú musieť baliť stany. Nevyhnutná je však opakovaná registrácia.

 

FILM O POHODE ON THE GROUND NATOČIA NÁVŠTEVNÍCI

Výnimočným bude aj koncept dokumentu o Pohode. Organizátori vyzvali návštevníkov, aby robili to, čo je zväčša na festivaloch zakázané – vzali si kamery, foťáky, „Gopročky“ alebo použili mobily a natočili svoje najsilnejšie zážitky z festivalu. Autorkou konceptu je režisérka Lucia Kašová, ktorá v posledných rokoch točí dokumenty o festivale Pohoda, vrátane filmu Orchester z krajiny ticha o prvom afganskom ženskom orchestri Zohra. Viac informácií o celom koncepte sa dočítate tu: www.pohodafestival.sk/sk/novinky/natocme-spolu-film-o-pohode-on-the-ground

 

Teší sa na vás tím festivalu Pohoda.

Lístky sú v predaji na: www.pohodafestival.sk/sk/shop/on-the-ground

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Pohoda on the Ground – konečne sa stretneme naživo na trenčianskom letisku Pohoda on the Ground, 7. – 11. júla 2021, Letisko Trenčín (29. 6. 2021)
 Black Pumas vystúpia na Pohode 2022 (9. 6. 2021)
 NICK CAVE & THE BAD SEEDS NA POHODE 2022 (18. 5. 2021)
 Predpredaj lístkov na Pohoda on the Ground sa začína dnes o 12:00 (17. 5. 2021)
 Na Pohode on the Ground sa prestaví počas piatich dní desať domácich klubov (7. 5. 2021)
 POHODA DEŇ_FM 2021: Koncerty i novinky týkajúce sa festivalu Pohoda on the Ground v živom vysielaní Rádia_FM (6. 5. 2021)
 24. ročník festivalu Pohoda bude až v roku 2022, v júli bude Pohoda on the Ground (7. 4. 2021)
 Koncert pre všímavých s premiérou Black Angels Songs od Miroslava Tótha a koncertmi Chiki liki tu-a a CHVM (13. 11. 2020)
 Donny Benét vystúpi s kapelou na Pohoda Dni_FM 2021 (25. 9. 2020)
 „POHODA 2020 V ÉTERI BOLA SKVELÁ,NO CHCEME JU MAŤ OPÄŤ NA ZEMI.“ (14. 7. 2020)nasledujúci článok >>
Zomrel Richard Donner, režisér Supermana či Smrtonosnej zbrane
<< predchádzajúci článok
Video: Budúci týždeň príde do kín pokračovanie legendárneho Space Jamu