03. marca 2010

Gól Demitru, asistencie Cháru a Handzuša

V utorňajších zápasoch NHL sa do kanadského bodovania zámorskej NHL zapísali traja Slováci. Najproduktívnejší hráč vancouverského olympijského turnaja Pavol Demitra v 31. min ...+VIDEO

NEW YORK 3. marca  - V utorňajších zápasoch NHL sa do kanadského bodovania zámorskej NHL zapísali traja Slováci. Najproduktívnejší hráč vancouverského olympijského turnaja Pavol Demitra v 31. min stretnutia v Columbuse vyrovnával v presilovke svojho Vancouveru na 2:2, po góle spoluhráča Erhoffa v 2. min predĺženia sa napokon tešil aj z víťazstva 4:3. Kapitán Bostonu Zdeno Chára prihrával na úvodný gól stretnutia proti Montrealu v 13. min Marcovi Sturmovi. V záverečnej tretine však Montreal, v ktorého bránke nestál Jaroslav Halák ale Carey Price, otočil štyrmi gólmi priebeh zápasu a zvíťazil 4:1. Útočník Los Angeles Kings Michal Handzuš tiež prihrával na úvodný gól stretnutia v Dallase v 6. min Jarettovi Stollovi a napokon sa tešil z víťazstva 5:1. V stredu chýbali v zostavách svojich tímov kanonier New Yorku Rangers Marián Gáborík a obranca Columbusu Milan Jurčina.

Pavol Demitra v 31. min stretnutia v Columbuse vyrovnával v presilovke svojho Vancouveru na 2:2

Výsledky utorňajších stretnutí zámorskej hokejovej NHL:

Atlanta - Florida 4:2 (2:2, 2:0, 0:0)
Columbus - Vancouver 3:4 po predĺžení (2:0, 1:2, 0:1 - 0:1) - Pavol Demitra (Vancouver) 1+0
Toronto - Carolina 1:5 (0:1, 0:3, 1:1)
Boston - Montreal 1:4 (1:0, 0:0, 0:4) - Zdeno Chára (Boston) 0+1
New York Islanders - Chicago 5:3 (1:2, 4:0, 0:1)
Ottawa - New York Rangers 1:4 (1:0, 0:4, 0:0)
Pittsburgh - Buffalo 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
Tampa Bay - Philadelphia 2:7 (1:1, 1:1, 0:5)
Nashville - Edmonton 4:3 (2:1, 1:1, 1:1)
Dallas - Los Angeles 1:5 (0:1, 0:3, 1:1) - Michal Handzuš (Los Angeles) 0+1