Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

12. júla 2019

ME v rýchlostnej kanoistike: Štyri lode SR priamo do A finále MEJŠtyri slovenské lode si na ME juniorov rýchlostnej kanoistike v Račiciach vybojovali postup do A-finále. V piatkových predpoludňajších semifinálových jazdách si postup v ...Zdieľať
Ilustračné foto. Foto: TASR/AP
Račice 12. júla (TASR) - Štyri slovenské lode si na ME juniorov rýchlostnej kanoistike v Račiciach vybojovali postup do A-finále. V piatkových predpoludňajších semifinálových jazdách si postup v kategórii do 23 rokov zabezpečili v K1 na 500 m Mariana Petrušová, ktorá obsadila v semifinále druhú priečku. O cenné kovy zabojujú aj juniori Katarína Pecsuková v K1 na 1000 m, ktorá v semifinálovej jazde triumfovala, kanoistka Lucia Valová bola v semifinále C1 na 500 m druhá. Rovnakú pozíciu obsadili aj Daniel Rybanský, Marko Ujvári v K2 na 1000 m.


Päť slovenských lodí si vybojovalo miestenky v B-finále. Predstaví sa v ňom juniorka Dagmar Čulenová v K1 na 500 m, Michal Pospíšil v K1 na 500 m a Márko Meszlényi v K1 na 1000 m. V kategórii do 23 rokov sa to podarilo Matúšovi Jedinákovi v K1 na 500 m a Dávidovi Feketemu v C1 na 1000 m.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
GRIEZMANN PRESTÚPIL DO FC BARCELONA
<< predchádzajúci článok
CAS potvrdil 10-ročný zákaz v európskych súťažiach pre Skenderbeu

ME v rýchlostnej kanoistike: Štyri lode SR priamo do A finále MEJ - diskusné fórum čitateľov