Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

25. septembra 2006

Muži prezlečení za policajtov chceli uniesť dcéru advokátaDnes ráno sa traja neznámi páchatelia pokúsili uniesť dcéru bratislavského advokáta Romana B. Ten sa stal mediálne známy po tom, ako minulý rok na svoje auto umiestnil transparent s ...Zdieľať

BRATISLAVA 25. septembra (WEBNOVINY) - Dnes ráno sa traja neznámi páchatelia pokúsili uniesť dcéru bratislavského advokáta Romana B. Ten sa stal mediálne známy po tom, ako minulý rok na svoje auto umiestnil transparent s kontroverzným nápisom "Palko je orgán". Informovala o tom vo večernej spravodajskej relácii TV Markíza.

Muži prezlečení za policajtov naskočili do auta, ktoré viedla advokátova dcéra. Podarilo sa jej však za jazdy vyskočiť a momentálne je v nemocnici na jednotke intenzívnej starostlivosti. Podľa lekárov je jej stav stabilizovaný. Únoscovia sa podľa Markízy pravdepodobne neskôr snažili zmazať stopy aj tým, že podpálili BMW, v ktorom nechali zbrane. Auto zapálili krátko pred 8:30 na ceste medzi Plaveckým Podhradím a Sološnicou. Zatiaľ nie je známy ani motív únosu a nie je vylúčené, že obeťou únosu nemala byť dcéra, ale jej otec.

SITA© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Socialisti v Maďarsku sa zomkli na podporu premiéra
<< predchádzajúci článok
Na znížení poplatkov pre ľudí v DSS sa zatiaľ nedohodli

Muži prezlečení za policajtov chceli uniesť dcéru advokáta - diskusné fórum čitateľov