10. januára 2019

NHL: Ottawa s Jarošom uspela v Anaheime, zastavila sériu prehier

Brankár Colorado Avalanche Semjon Varlamov, vľavo, z Ruska, bráni útočníkovi Calgary Flames Matthewovi Tkachukovi streliť gól. Foto: TASR/AP
New York 10. januára (TASR) - Hokejisti Ottawy v zostave so slovenským obrancom Christiánom Jarošom zvíťazili v noci na štvrtok v zámorskej NHL na ľade Anaheimu 2:1 po predĺžení. Senators tak presekli šnúru prehier, ktorá sa zastavila na čísle osem. O výhre Senators rozhodol v 62. minúte Colin White.

Nashville uspel v Chicagu 4:3 po predĺžení a slávil tretí triumf za sebou. Víťazstvo Predators zariadil v 60. sekunde extračasu svojím druhým gólom v zápase švédsky útočník Filip Forsberg.