Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

28. marca 2012

Pes sa škrtil šnúrou od telefónu, privolal si políciuVýbuchom smiechu policajtov sa skončil sobotňajší zásah v britskej dedinke South Hiendley po odhalení, že ich privolal pes, ktorý sa škrtil šnúrou od telefónu. Dvojročný baset George sa ...Zdieľať
pes BRATISLAVA 28. marca  - Výbuchom smiechu policajtov sa skončil sobotňajší zásah v britskej dedinke South Hiendley po odhalení, že ich privolal pes, ktorý sa škrtil šnúrou od telefónu.


Dvojročný baset George sa do nej zamotal v čase, keď bol sám doma a v panike sa mu podarilo vytočiť číslo 999, ktoré je vo Veľkej Británii určené pre privolanie okamžitej pomoci.

Operátor zachytené zvuky vyhodnotil ako volanie o pomoc a na miesto vyslal policajnú hliadku.

Policajtom otvoril dvere sused majiteľov psa Paul Walker. "Policajti sa rozdelili a prehľadávali dom. Ja som sa tiež obzeral, vošiel som do jednej izby a uvidel som Georgea, ako sa dusí. Bol úplne vystrašený a nedokázal sa vyslobodiť. Na telefóne bol odtlačok jeho labky, ktorú použil, aby zavolal 999 - doslova si zachránil život," uviedol.

"Keď do izby vošli policajti a uvedomili si, čo sa stalo, dostali záchvat smiechu," dodal. Majiteľka psa na margo kurióznej príhody pre denník The Sun poznamenala, že jej domáci miláčik nezvykne byť obzvlášť inteligentný a zvyčajne iba "žuje ponožky". Informácie pochádzajú z webovej stránky www.digitalspy.co.uk.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Za smrť ženy v osade pôjde Zdenko na 11 rokov do basy
<< predchádzajúci článok
Taliani zhabali Kaddáfiho podiel vo FIAT-e

Pes sa škrtil šnúrou od telefónu, privolal si políciu - diskusné fórum čitateľov