Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

03. júna 2023

Protiputinovskí Rusi tvrdia, že sa dohodli s Ukrajinou na evakuácii civilistov z Belgorodskej oblastiRuské protikremeľské milície Légia sloboda Ruska, ktoré podnikli útoky na ruskom území, uviedli, že sa s ukrajinskou armádou dohodli na umožnení evakuácie ruských ...Zdieľať
russia_ukraine_war_50490 676x451 3.6.2023 (SITA.sk) - Ruské protikremeľské milície Légia sloboda Ruska, ktoré podnikli útoky na ruskom území, uviedli, že sa s ukrajinskou armádou dohodli na umožnení evakuácie ruských civilistov na Ukrajinu.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine


Légia sloboda Ruska, ktorá tvrdí, že v piatok bojovala proti silám Moskvy v Belgorodskej oblasti, tvrdí, že dôvodom evakuácie je „chaotické" bombardovanie zo strany ruskej armády. Informuje o tom web news.sky.com.

„Vzhľadom na hrozbu pre civilné obyvateľstvo sme sa dohodli s ukrajinským velením na otvorení humanitárnych koridorov pre obyvateľov Belgorodskej oblasti, ktorí trpia pre bombardovanie zo strany armády režimu," uviedla vo vyhlásení Légia sloboda Ruska.

Ukrajinské ozbrojené sily vyhlásenie ruských protikremeľských milícií nepotvrdili a predtým popreli, že sa s nimi koordinujú.Zdroj: SITA.sk - Protiputinovskí Rusi tvrdia, že sa dohodli s Ukrajinou na evakuácii civilistov z Belgorodskej oblasti © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Odmena 500 eur za účasť vo voľbách je opäť v hre. Raši hovorí o forme korupcie, Šipoš o práve OĽaNO rozhodnúť
<< predchádzajúci článok
Keby bol Blaha ruský agent, tak by to nerobil inak, ako to robí. Politológ sa vyjadril aj k možnej manipulácii volieb