Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

23. decembra 2009

V ubytovni vo Svidníku polícia našla 20 záškolákovSvidnícki policajti spolu so svidníckou mestskou políciou v utorok skontrolovali mestskú ubytovňu na ulici Sovietskych hrdinov. Prekontrolovali 112 osôb a štrnásť áut. V ubytovni sa v čase kontroly ...Zdieľať
BRATISLAVA 23. decembra (WEBNOVINY) - Svidnícki policajti spolu so svidníckou mestskou políciou v utorok skontrolovali mestskú ubytovňu na ulici Sovietskych hrdinov. Prekontrolovali 112 osôb a štrnásť áut. V ubytovni sa v čase kontroly nachádzalo aj 20 školopovinných žiakov, ktorých neprítomnosť v škole bude ďalej preverovať úrad práce, sociálnych vecí a rodiny a jednotlivé školy. V rámci cestnej premávky zistili policajti tri priestupky, ktoré vyriešili na mieste blokovou pokutou. Počas akcie nezaznamenali trestné činy, ani žiadne rušivé momenty. Agentúru SITA o tom informoval Daniel Džobanik z prešovskej krajskej polície.


Žena v Poprade kradla knihy, zadržal ju SBS-kár

Z prečinu krádeže obvinili popradskí policajti 39-ročnú ženu z Tatranskej Štrby, ktorá v utorok popoludní v jednom z obchodných domov v Poprade kradla literatúru. V oddelení s knihami vybrala z regálu trinásť rôznych kníh a sponu na vrecúško a vložila si ich do tašky. Bez zaplatenia prešla pokladničnou zónou, ale zadržal ju pracovník bezpečnostnej služby. Ten privolal aj políciu. Žena už kradla aj pred dvoma týždňami, za čo dostala blokovú pokutu, jej posledný kúsok už však kvalifikujú ako trestný čin. Škodu vyčíslili na vyše sto eur. Agentúru SITA o tom informoval Daniel Džobanik z prešovskej krajskej polície.

Zobral jej kartu a po výbere ju vrátil, ženu neskôr zbil

V jednej z trenčianskych reštaurácií žene vytiahol z bundy 29-ročný muž z Dubnice nad Váhom bankomatovú kartu a vybral z účtu sto eur. Platobnú kartu potom vrátil naspäť. Celý incident mal ešte dohru, keď ženu fyzicky napadol pred ďalším trenčianskym pohostinstvom. Zranenia ženy neboli také vážne, že by si vyžiadali práceneschopnosť. Policajný vyšetrovateľ obvinil muža z prečinov neoprávneného vyrobenia a používania elektronického platobného prostriedku a inej platobnej karty a z výtržníctva. Stíhajú ho na slobode, hrozí mu päťročné väzenie. Agentúru SITA o tom informovala trenčianska policajná hovorkyňa Katarína Hlaváčová.

SITA

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rozvojová pomoc pôjde údajne iba do 10 krajín
<< predchádzajúci článok
Poslanci neschválili búranie PKO, tvrdí primátor