Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika    Zdravie

06. februára 2013

Zabudnite na Rihannu, stále fičí GiseleAj keď Rihanna by bola rada tvárou prestížnej značky Chanel, spoločnosť oslovila pre spoluprácu Gisele Bundchen. Nová kampaň na mejkapovú líniu Les Beiges bude vyvrcholením kariéry Gisele. Fotografie vznikli už minulú jar v ...Zdieľať
gisele bundchen Aj keď Rihanna by bola rada tvárou prestížnej značky Chanel, spoločnosť oslovila pre spoluprácu Gisele Bundchen. Nová kampaň na mejkapovú líniu Les Beiges bude vyvrcholením kariéry Gisele. Fotografie vznikli už minulú jar v štúdiu Maria Testina. Začiatkom marca sa objavia na trhu a v časopisoch.


Rozhodnutie predstaviteľov značky málokto čakal, pretože Riri svoj outfit často zdobila reťazami Chanel, paparazzom pózovala ako budúca modelka s výraznými červenými perami a nechtami. To viedlo mnohých k predpokladu, že s obľúbenou značkou nadviaže spoluprácu.

Nič nie je v budúcnosti vylúčené. Módny a kozmetický gigant má možno miesto pre obe krásky vo svojej sieni slávy. Nestalo by sa tak po prvýkrát a Rihanne držíme palce.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Február bude venovaný histórii aj súčasnosti LGBT ľudí
<< predchádzajúci článok
Britskí poslanci schválili homosexuálne sobáše