17. januára 2015

Barys hral bez zraneného Laca, v Omsku podľahol Avangardu

V sobotňajšom stretnutí Kontinentálnej hokejovej ligy zvíťazil ...

slovan bratislava nestacil na omsk Novosibirsk podľahol súperovi na domácom ľade. V zápase so Salavat Julajev Ufa padli podstatné štyri góly hneď v úvodnej tretine.MOSKVA 17. januára (WEBNOVINY) - V sobotňajšom stretnutí Kontinentálnej hokejovej ligy zvíťazil Salavat Julajev Ufa na ľade Sibiru Novosibirsk 4:1.

Všetko podstatné sa udialo v prvej tretine, kedy padli štyri góly, tri do domácej svätyne. Barys Astana v bránke bez zraneného slovenského gólmana Jána Laca neuspel v Omsku, kde podľahol miestnemu Avangardu 1:4.

Kontinentálna hokejová liga (KHL) - výsledky - sobota:

Avangard Omsk - Barys Astana 4:1 (0:1, 1:0, 3:0)
Góly: 23. E. Gustafsson (Chomickij, Fiščenko), 50. Rasskazov (D. Paršin), 59. A. Perežogin (Chomickij), 60. Musatov (A. Perežogin, V. Sobotka) - 13. Žajlauov
Ján Laco (Astana) nefiguruje v zápise o stretnutí.

Sibir Novosibirsk - Salavat Julajev Ufa 1:4 (1:3, 0:0, 0:1)
Góly: 7. Šumakov (Verešagin) - 9. Pihlström (Skačkov), 12. Hartikainen (A. Kutuzov), 20. Slepyšev (D. Makarov, Hartikainen), 60. Slepyšev