Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

01. septembra 2007

Bobby Brown chce vychovávať svoju dcéruHudobník Bobby Brown sa obrátil na súd so žiadosťou o získanie opatrovníctva svojej dcéry, ktorej matkou je speváčka a herečka Whitney Houston. V piatok požiadal najvyšší súd oblasti Orange v ...Zdieľať

BRATISLAVA 1. septembra (WEBNOVINY) - Hudobník Bobby Brown sa obrátil na súd so žiadosťou o získanie opatrovníctva svojej dcéry, ktorej matkou je speváčka a herečka Whitney Houston. V piatok požiadal najvyšší súd oblasti Orange v Kalifornii o zmenu decembrového rozhodnutia, ktoré ukončilo manželstvo Houston a Browna a pridelilo opatrovníctvo ich 14-ročnej dcéry Bobbi Kristiny speváčke. Podľa Brownovej právnej zástupkyne Stacy D. Phillips nemal hudobník dosť času a na rozvodovom konaní sa nemohol vyjadriť. "Nemal na súde svoj deň," povedala Phillips. Sudkyňa Claudia Silbar nariadila bývalým manželom, aby sa stretli 22. októbra na pojednávaní. Podľa speváčkinho právnika Stephena Kolodnyho môže Brown súťažiť o opatrovníctvo, alebo navštevovať svoju dcéru, ale nemôže zmeniť rozhodnutie súdu.

Na minulotýždňovom pojednávaní Brown uviedol, že bývalá manželka mu bráni v stretávaní sa s dcérou. Podľa neho si zaslúži získať opatrovníctvo, pretože sa o dcéru staral najmä on. "Dcéra mi len chýba," povedal Brown pre itnernetový portál Pople.com. "Mojím cieľom je vídať ju častejšie a podieľať sa na rozhodovaní v jej živote - o miestach, kam chodí a ľuďoch, s ktorými sa stretáva," uviedol Brown.

Hudobný pár Houston a Brown sa zosobášili v roku 1992, kedy bola speváčka na vrchole slávy. Whitney Houston je známa hitmi ako I Will Always Love You alebo I Have Nothing. Bobby Brown je bývalým členom skupiny New Edition a v sólovej kariére preslávil skladbami Don't Be Cruel a My Prerogative. Počas ich štrnásťročného manželstva Browna niekoľkokrát zatkli za drogové a alkoholové prečiny a Houston dvakrát absolvovala odvykaciu kúru od alkoholu.

SITA/AP© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Google zverejňuje správy svetových spravodajských agentúr
<< predchádzajúci článok
Relax? Šialenstvo? Cyklistika?

Bobby Brown chce vychovávať svoju dcéru - diskusné fórum čitateľov