30. apríla 2014

Chelsea Londýn po prvom polčase remizuje s Atletico Madrid 1:1

Španielsky útočník Chelsea Fernando Torres (uprostred) padá faulovaný medzi hráčmi Atletica, vľavo Miranda, vpravo Mario Suarez v odvete semifinále futbalovej Ligy majstrov 2013/2014 FC Chelsea Londýn - Atletico Madrid na štadióne ...

Španielsky útočník Chelsea Fernando Torres (uprostred) padá faulovaný medzi hráčmi Atletica, vľavo Miranda, vpravo Mario Suarez v odvete semifinále futbalovej Ligy majstrov 2013/2014 FC Chelsea Londýn - Atletico Madrid na štadióne Stamford Bridge v Londýne v stredu 30. apríla 2014. Foto: TASR/AP
Londýn 30. apríla (TASR) - Po prvom polčase stredajšej semifinálovej odvety futbalovej Ligy majstrov 2013/2014 remizovala Chelsea Londýn s Atleticom Madrid 1:1.

Na gól kanoniera anglického klubu Fernanda Torresa z 36. minúty odpovedal o osem minút Adrian Lopez. V prvom zápase v Madride sa zrodila bezgólová remíza.

Postupujúci z tejto dvojice sa v sobotu 24. mája stretne vo finále v Lisabone s Realom Madrid, ktorý v semifinále suverénne prevalcoval Bayern Mníchov celkovým skóre 5:0.