Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

24. septembra 2012

Colnici objavili pri Brezne tonu nelegálneho tabakuColníci objavili v bielej dodávke v lokalite Sihla a Lom nad Rimavicou (okres Brezno) viac ako tonu nelegálneho tabaku. Tabak objavili počas akcie zameranej na odhalenie distribúcie ...Zdieľať
tabak BRATISLAVA 24. septembra (WEBNOVINY) - Colníci objavili v bielej dodávke v lokalite Sihla a Lom nad Rimavicou (okres Brezno) viac ako tonu nelegálneho tabaku.


Tabak objavili počas akcie zameranej na odhalenie distribúcie nelegálneho tabaku, ktorú ešte 19. septembra vykonali colníci Kriminálneho úradu finančnej správy a Colného úradu Banská Bystrica.

"Colnou kontrolou vytypovaných dodávkových vozidiel bol v bielom dodávkovom vozidle s breznianskym evidenčným číslom vozidla nájdený a následne zaistený nelegálny tabak v množstve 1 037 kilogramov," povedala agentúre SITA Miroslava Slemenská, vedúca komunikačného oddelenia Finančného riaditeľstva Slovenskej republiky.

Zaistený tabak mal colnú hodnotu 25-tisíc eur. Predpokladaný únik na spotrebnej dani z tabaku bol podľa Slemenskej viac než 72-tisíc eur.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vyberte najlepšie architektonické dielo súťaže CE.ZA.AR
<< predchádzajúci článok
V novom bieloruskom parlamente nebude sedieť opozícia