24. februára 2006

Čontofalský sa zranil, na zraz A-tímu SR by však mal prísť

Slovenský brankár Zenitu Petrohrad Kamil Čontofalský chytal vo štvrtkovom odvetnom zápase šestnásťfinále Pohára UEFA proti Rosenborgu Trondheim len do 24. minúty. Potom sa 27-ročný gólman zranil ...

PETROHRAD 24. februára (WN/SITA) - Slovenský brankár Zenitu Petrohrad Kamil Čontofalský chytal vo štvrtkovom odvetnom zápase šestnásťfinále Pohára UEFA proti Rosenborgu Trondheim len do 24. minúty. Potom sa 27-ročný gólman zranil a musel ho vystriedať Viačeslav Malafejev, ktorý v ďalšom priebehu duelu raz inkasoval, ale ruský klub napokon vyhral 2:1 a s celkovým súčtom skóre 4:1 postúpil do osemfinále. Podľa informácií agentúry SITA má jednotka slovenskej reprezentácie problémy so svalom na ruke. Podľa prvých odhadov by však košický odchovanec nemal chýbať na nedeľňajšom zraze A-tímu SR pred medzištátnym prípravným stretnutím s Francúzskom, ktoré sa hrá v stredu 1. marca o 21.00 h v Paríži. Petrohradský klub by mal o zdravotnom stave Čontofalského informovať po piatkových vyšetreniach.