14. júla 2009

Dacia do Žiliny víťazne naladená

Futbalisti moldavského vicemajstra FC Dacia Kišiňov, ktorí sú súperom MŠK Žilina v 2. predkole Európskej ligy UEFA 2009/2010, zvíťazili vo víkendovom stretnutí 2. kola novej sezóny najvyššej ...

KIŠIŇOV 14. júla (WEBNOVINY) - Futbalisti moldavského vicemajstra FC Dacia Kišiňov, ktorí sú súperom MŠK Žilina v 2. predkole Európskej ligy UEFA 2009/2010, zvíťazili vo víkendovom stretnutí 2. kola novej sezóny najvyššej domácej súťaže na ihrisku Dinama Bender 3:2. Už v 3. minúte sa gólovo presadil domáci Chiriliuc, Dacia však dokázala zásluhou Arabadja a Sackeyho ešte do prestávky otočiť skóre vo svoj prospech. Po zmene strán Onica zvýšil na 3:1, o štyri minúty neskôr Chiriliuc svojím druhým presným zásahom v zápase už stihol len korigovať na konečných 2:3 z pohľadu Dinama.

Prvý duel medzi Žilinou a Kišiňovom je na programe už vo štvrtok 16. júla o 17.30 h na štadióne pod Dubňom, odvetu potom zverenci českého kormidelníka Pavla Hapala absolvujú o týždeň neskôr, vo štvrtok 23. júla v hlavnom meste Moldavska.