Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

16. augusta 2019

DÁŽDNIKY MAJTE V ZÁLOHE: V piatok môžu byť prehánky na celom SlovenskuPremenlivá oblačnosť a na mnohých miestach prehánky alebo búrky. Teploty 22 až 27 stupňov C.Zdieľať
Ilustračné foto. Foto: TASR/Jakub Kotian
 
Bratislava 16. augusta (TASR) - Premenlivá oblačnosť a na mnohých miestach prehánky alebo búrky. Teploty 22 až 27 stupňov C.

 

Regióny:Na západnom Slovensku prevažne oblačno a prehánky. Najnižšie ranné teploty 16 až 13 a najvyššie denné 24 až 27 stupňov C.

Na strednom Slovensku prevažne oblačno a možnosť prehánok alebo búrok. Najnižšie ranné teploty 15 až 10 a najvyššie denné 22 až 26 stupňov C.

Na východnom Slovensku prevažne oblačno a prehánky. Najnižšie ranné teploty 15 až 11 a najvyššie denné 22 až 26 stupňov C.
 

Počasie na horáchVo výške 1000 m prevažne oblačno a možnosť prehánok alebo búrok. Najnižšia ranná teplota 10 a najvyššia denná 18 stupňov C.

Vo výške 1500 m prevažne oblačno a možnosť prehánok alebo búrok. Najnižšia ranná teplota 8 a najvyššia denná 13 stupňov C.

Vo výške 2000 m prevažne oblačno a možnosť prehánok alebo búrok. Najnižšia ranná teplota 6 a najvyššia denná 9 stupňov C.

 

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Slovák, ktorý v Rakúsku vrazil nadrogovaný do pumpy, už pozná trest
<< predchádzajúci článok
Video: Pracovník záchytného centra pre imigrantov na Rhode Island vrazil autom do demonštrantov

DÁŽDNIKY MAJTE V ZÁLOHE: V piatok môžu byť prehánky na celom Slovensku - diskusné fórum čitateľov