27. septembra 2011

Dominika Cibulková zdolala v Tokiu Magdalénu Rybárikovú

Dominika Cibulková zdolala v slovenskom súboji 1. kola na tenisovom turnaji WTA Toray Pan Pacific Open na tvrdom povrchu v Tokiu Magdalénu Rybárikovú 2:6, 6:3 a 6:0. Stretnutie začala lepšie ...

dominika cibulkova TOKIO 27. septembra (WEBNOVINY) - Dominika Cibulková zdolala v slovenskom súboji 1. kola na tenisovom turnaji WTA Toray Pan Pacific Open na tvrdom povrchu v Tokiu Magdalénu Rybárikovú 2:6, 6:3 a 6:0.

Stretnutie začala lepšie Rybáriková, v prvom sete dvakrát prelomila Cibulkovej podanie.

Následne však 22-ročná turnajová štrnástka zlepšila svoj servis a začala na dvorci dominovať.

V treťom sete uštedrila Cibulková súperke dokonca nepopulárneho kanára a napokon sa po 118 minútach tešila z víťazstva.

Obe Slovenky sa na okruhu WTA stretli vo vzájomnom súboji prvýkrát v kariére.