25. novembra 2019

Dúbravka inkasoval dvakrát, Aston Villa zdolala Newcastle

Hráč Newcastle Isaac Hayden (vľavo) v súboji s Douglasom Luizom z Aston Villy vo futbalovom zápase anglickej Premier League Aston Villa - Newcastle United v Birminghame 25. novembra 2019. FOTO TASR/AP Foto: TASR
Londýn 25. novembra (TASR) - Futbalisti Newcastle United prehrali v pondelňajšom zápase 13. kola anglickej ligy na ihrisku Aston Villy 0:2. Slovenský brankár Martin Dúbravka inkasoval dvakrát v priebehu štyroch minút prvého polčasu po štandardných situáciách v blízkosti jeho pokutového územia.

Úspešnými strelcami v drese domácich boli Conor Hourihane a Anwar El-Ghazi. Hráči Newcastle vyšli naprázdno po dvoch predchádzajúcich výhrach a v tabuľke im patrí 14. priečka. Aston Villa prerušila sériu troch ligových prehier a na 15. mieste zaostáva o jediný bod.