![]() |
| Správy | Reality | Video | TV program | TV Tipy | Práca | |
|
Nedeľa 9.11.2025
|
Autobazár | Dovolenka | Výsledky | Kúpele | Lacné letenky | Lístky |
|
Meniny má Teodor
|
Ubytovanie | Nákup | Horoskopy | Počasie | Zábava | Kino |
|
|
|
|
|
|
|
|
29. augusta 2016
Falošný poplach na letisku v Los Angeles viedol k panike
Policajt stojí pri ľuďoch,ktorý čakajú na linku v terminále 7 na medzinárodnom letisku v Los Angeles v USA, 28.8.2016.
Zdieľať
Policajt stojí pri ľuďoch,ktorý čakajú na linku v terminále 7 na medzinárodnom letisku v Los Angeles v USA, 28.8.2016. Foto: TASR APHovorkyňa letiska Nancy Castlesová uviedla, že meškanie malo 281 letov, z toho 120 prilietajúcich a 161 odlietajúcich. Najmenej 27 letov presmerovali na iné letiská a dva lety zrušili.
Hovorca losangeleskej polície Andy Neiman oznámil, že pri prehľadávaní terminálov letiska nenašli v nedeľu večer miestneho času žiadne dôkazy o ozbrojencovi ani vypálených výstreloch. Správy o nich boli podľa neho podnietené silným hlukom a policajti sa pri vyšetrovaní naďalej snažia nájsť ich zdroj.
Po správach o výstreloch sa na sociálnych sieťach objavili fotografie zachytávajúce početných ľudí, ktorí vybehli aj na pristávaciu dráhu. Televízie priniesli zábery ľudí utekajúcich z letiska v panike, píše agentúra DPA.
Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR
