Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

05. apríla 2013

Herečka Elizabeth Banks dostane cenu od majiteľov kínAmerická herečka Elizabeth Banks dostane na konferencii Národnej asociácie majiteľov kín CinemaCon 2013 špeciálnu cenu za hereckú kvalitu. Ocenenie si prevezme na ceremoniáli, ktorý sa uskutoční 18. ...Zdieľať
elizabeth banks BRATISLAVA 5. apríla (WEBNOVINY) - Americká herečka Elizabeth Banks dostane na konferencii Národnej asociácie majiteľov kín CinemaCon 2013 špeciálnu cenu za hereckú kvalitu. Ocenenie si prevezme na ceremoniáli, ktorý sa uskutoční 18. apríla.


"Jedna z najvšestrannejších hollywoodskych herečiek Elizabeth Banks zaujala divákov po celom svete svojím verným stvárnením rôznorodých postáv. Sme nadšení, že ju tento rok môžeme poctiť CinemaCon cenou za vynikajúcu hereckú kvalitu," vyjadril sa generálny manažér podujatia Mitch Neuhauser.

Obrazom: Krásna americká herečka Elizabeth Banks


Tridsaťdeväťročná Elizabeth Banks je známa z filmov Seabiscuit - Dupot koní (2003), 40 rokov panic (2005), Nepremožiteľný (2006), Určite, možno (2008), Zack a Miri točia porno (2008), Hry o život (2012), Ladíme! (2012), Ako porodiť a nezblázniť sa (2012) či Mládeži neprístupné (2013). Zahrala si aj v seriáli Štúdio 30 Rock (2006), za účinkovanie v ktorom ju dva razy nominovali na cenu Emmy.

Video: Trailer k filmu Mládeži neprístupné


Informácie zverejnila webstránka www.femalefirst.co.uk.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Benedict Cumberbatch si zahrá vo horore Guillerma del Tora
<< predchádzajúci článok
The Rolling Stones vypredali koncert v Hyde Parku za tri minúty