Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

24. januára 2021

Hlavné mesto zverejnilo prvú výzvu na podávanie žiadostí o dotáciu na podporu pohybových aktivít detíBratislava zverejnila prvú výzvu na podávanie žiadostí o dotáciu z grantového Podprogramu 1. Ide o podporu pohybových aktivít a neformálneho vzdelávania v oblasti práce s deťmi a mládežou k ich aktívnemu ...Zdieľať
gettyimages 1049420470 676x323 24.1.2021 (Webnoviny.sk) - Bratislava zverejnila prvú výzvu na podávanie žiadostí o dotáciu z grantového Podprogramu 1. Ide o podporu pohybových aktivít a neformálneho vzdelávania v oblasti práce s deťmi a mládežou k ich aktívnemu využívaniu voľného času.


"V oblasti podpory športových a vzdelávacích podujatí a aktivít organizovaných predovšetkým na lokálnej úrovni vyčlenilo mesto vo svojom rozpočte na rok 2021 sumu 160-tisíc eur," informuje magistrát na svojej webovej stránke. Žiadosti o udelenie grantu je možné podávať elektronicky do 28. februára.

Okrem podpory aktivít realizovaných v prirodzenom prostredí umožňuje mesto v súvislosti s protiepidemiologickými opatreniami aj grantovú podporu aktivít realizovaných online.

"Maximálna výška dotácie na jeden schválený projekt je 3 320 eur, pričom maximálna výška dotácie jednému žiadateľovi na všetky schválené projekty, vrátane schválených projektov v Podprograme 2 na podporu športových a vzdelávacích podujatí, je 10-tisíc eur na kalendárny rok," vysvetľuje mesto. Podprogram 1 je jedným zo štyroch podprogramov grantového programu Bratislavy pre rozvoj športu a vzdelávania v meste.


Zdroj: Webnoviny.sk - Hlavné mesto zverejnilo prvú výzvu na podávanie žiadostí o dotáciu na podporu pohybových aktivít detí © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Stovky reštaurácií v Česku sa otvorili na protest proti reštrikciám
<< predchádzajúci článok
Výzva sudcov za zachovávanie právneho štátu je podľa Via Iuris v súčasnom stave justície neprimeraná

Hlavné mesto zverejnilo prvú výzvu na podávanie žiadostí o dotáciu na podporu pohybových aktivít detí - diskusné fórum čitateľov