Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

21. februára 2020

Kapela Bon Jovi vydá v máji nový album, zameria sa na „ťažké témy“


Tagy: kapela

Americká rocková kapela Bon Jovi vydá 15. mája album Bon Jovi 2020. Skupina zverejnila aj tracklist nahrávky, ktorá bude obsahovať desať skladieb. Muzikanti takisto ponúkli videoklip k piesni Limitless. ...Zdieľať
jon bon jovi 676x461 21.2.2020 (Webnoviny.sk) - Americká rocková kapela Bon Jovi vydá 15. mája album Bon Jovi 2020. Skupina zverejnila aj tracklist nahrávky, ktorá bude obsahovať desať skladieb. Muzikanti takisto ponúkli videoklip k piesni Limitless. Štúdiovka sa bude zameriavať na "ťažké témy", akými sú napríklad kontrola zbraní, politika, rodina či veteráni. "Zahŕňa život, lásku a stratu," dodal 57-ročný líder formácie Jon Bon Jovi. Kapela v júni vyrazí na turné po Severnej Amerike, pričom na niektorých koncertoch vystúpi ako špeciálny hosť Bryan Adams.


Skupina Bon Jovi vznikla v roku 1983 v New Jersey a jej súčasnú zostavu tvoria Jon Bon Jovi (spev, gitara), David Bryan (klávesy), Tico Torres (bicie), Hugh McDonald (basgitara) a Phil X (gitara). Výraznejšie sa jej podarilo presadiť s treťou štúdiovkou Slippery When Wet (1986), z ktorej pochádzajú napríklad skladby You Give Love A Bad Name, Livin' On A Prayer či Wanted Dead Or Alive.

Zatiaľ poslednou štúdiovkou kapely je This House Is Not for Sale (2016). Medzi jej ďalšie hity patria piesne ako Bad Medicine, Keep The Faith, Bed Of Roses, Always, It's My Life, Thank You For Loving Me, Have A Nice Day alebo (You Want To) Make a Memory. Jon Bon Jovi a bývalý gitarista kapely Richie Sambora sú od roku 2009 členmi Skladateľskej siene slávy. Kapelu v roku 2018 uviedli do Rock'n'rollovej siene slávy.

Tracklist albumu Bon Jovi 2020


01 Beautiful Drug
02 Unbroken
03 Limitless
04 Luv Can
05 Brothers In Arms
06 Story Of Love
07 Lower The Flag
08 Let It Rain
09 Shine
10 Blood In The Water
Zdroj: Webnoviny.sk - Kapela Bon Jovi vydá v máji nový album, zameria sa na „ťažké témy“ © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: kapela
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Prevratný nález v Ríme nie je Romulovou hrobkou, objekt chcú sprístupniť verejnosti
<< predchádzajúci článok
TOP fotomobil Huawei ukázal, čo dokáže: Takto vyzerajú Benátky objektívom Mate 30 Pro

Kapela Bon Jovi vydá v máji nový album, zameria sa na „ťažké témy“ - diskusné fórum čitateľov