Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

14. decembra 2006

Kašický na ministerstve skákal s holým pupkomMinister obrany František Kašický sa dnes predviedol s holým pupkom. V detvianskom kroji prekvapil kolegov z ministerstva, keď na záver hodnotenia roka vystúpil s vojenským ľudovým súborom ...Zdieľať

BRATISLAVA 14. decembra (WEBNOVINY) - Minister obrany František Kašický sa dnes predviedol s holým pupkom. V detvianskom kroji prekvapil kolegov z ministerstva, keď na záver hodnotenia roka vystúpil s vojenským ľudovým súborom Jánošík. "Je to detviansky kroj a detvianska muzika. Vybrali to špeciálne pre nás, pretože je taká voľná pre kreáciu a nie je to tam presne nastavené. Aj keby sme stratili rytmus, tak si tam dokážeme zatancovať čokoľvek," vysvetlil minister výber tanca. Nacvičoval ho tajne skoro ráno alebo po večeroch vo svojej pracovni.

Kašického tanec jeho podriadených nadchol a vytlieskali si prídavok. Šťastný bol aj minister - všetkých prekvapil a svojej rodine dokázal, že nie je úplne poleno. To si o ňom myslela dcéra, keď spolu pozerali Let´s dance. "Diskutovali sme o tom, že údajne Adela Banášová žiarli na Bezdedu, pretože tancuje s mladou dievčinou. Ja som manželke hovoril - a ty by si nežiarlila, keby ja som sa tak niekde objavil s mladou dievčinou a zatancoval nejaký tanec? A ona hovorí - ty by si toho nebol schopný. A ešte dcéra hovorí - ty si drevo, kde by si ty mohol zatancovať!"

Prvotným dôvodom bola ale stávka so šéfom súboru Jánošík - či sa nájde právny rámec, ako súbor pod ministerstvom obrany zachovať. "Ja som vedel, že nájdeme nejakú formu, ako to zachovať," povedal minister pre agentúru SITA. Tanec na vystúpení však už sľúbil a tak sľub musel splniť. Dnes sa mu podarilo potešiť aj manželku. Bude si aspoň dávať pozor, čo doma hovorí a k čomu manžela vyzýva," dodal k tomu Kašický.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
OPEC zníži od 1. februára ťažbu ropy o 500 tis. barelov denne
<< predchádzajúci článok
Európsky parlament schválil rozpočet EÚ na budúci rok

Kašický na ministerstve skákal s holým pupkom - diskusné fórum čitateľov

To je nas minister!14.12. 20:34:36
Myslel som, ....15.12. 4:14:57