25. októbra 2010

KHL: Slovenské body Spartaku nestačili

Traja slovenskí hokejisti bodovali v úvodných troch stretnutiach pondelkového programu Kontinentálnej hokejovej ligy. V drese Spartaka Moskva sa gólovo presadili Štefan Ružička a ...

MOSKVA 25. októbra (WEBNOVINY) - Traja slovenskí hokejisti bodovali v úvodných troch stretnutiach pondelkového programu Kontinentálnej hokejovej ligy. V drese Spartaka Moskva sa gólovo presadili Štefan Ružička a Ivan Baranka, jednu asistenciu si pripísal Branko Radivojevič, mužstvo z ruskej metropoly však prehralo v Čeľabinsku 3:4 po predĺžení. Brankár Rastislav Staňa z Čerepovca sa dlho prizeral útočným výpadom domáceho Magnitogorska, napokon na ľad nastúpil v 55. min za stavu 3:7. Počas pobytu potom raz inkasoval a domáci vyhrali hladko 8:3.

Výsledky pondelkových stretnutí Kontinentálnej hokejovej ligy:
Magnitogorsk - Čerepovec 8:3 (1:1, 2:0, 5:2) - Rastislav Staňa (Čerepovec) nastúpil v 55. min, inkasoval jeden gól
Čeľabinsk - Spartak Moskva 4:3 po predĺžení (0:1, 2:1, 1:1 - 1:0) - Štefan Ružička 1+1, Ivan Baranka 1+0, Branko Radivojevič (všetci Spartak) 0+1
Ufa - Petrohrad 4:3 po sam. nájezdoch (1:3, 1:0, 1:0 - 0:0, 1:0.