Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

12. januára 2007

Lídra ĽS-HZDS včera neoperovali ani nevyšetrovaliÚdajná štvrtková operácia predsedu Ľudovej strany-HZDS Vladimíra Mečiara v Stredoslovenskom ústave srdcovo-cievnych chorôb (SÚSCCH) je podľa pracovníkov sekretariátu riaditeľa ...Zdieľať

BRATISLAVA/BANSKÁ BYSTRICA 12. januára (WEBNOVINY) - Údajná štvrtková operácia predsedu Ľudovej strany-HZDS Vladimíra Mečiara v Stredoslovenskom ústave srdcovo-cievnych chorôb (SÚSCCH) je podľa pracovníkov sekretariátu riaditeľa ústavu dezinformáciou. Ako uviedli pre agentúru SITA, Vladimír Mečiar podstúpil pred zhruba dvoma týždňami vyšetrenie, hospitalizovaný však nebol. Vo štvrtok ho v ústave neoperovali ani nevyšetrovali. Riaditeľ ústavu Peter Mečiar má dnes dovolenku.

Podpredseda ĽS-HZDS Milan Urbáni nechcel pre SITA okolnosti aktuálnej situácie predsedu strany Mečiara komentovať. "Som lekár. K zdravotnému stavu pacientov sa nevyjadrujem," dodal Urbáni.

O údajnej štvrtkovej operácii Mečiara sa v štvrtkovej diskusnej relácii televízie JOJ De facto zmienil poslanec KDH Vladimír Palko.

Podľa dnešného vydania denníka Nový čas mali vo štvrtok v banskobystrickom kardiocentre informovať Mečiara o výsledkoch jeho srdcovo-cievneho vyšetrenia. Podľa nich je nevyhnutná operácia, konkrétne voperovanie bajpasu, ktorý umožní lepšie prúdenie okysličenej krvi do srdca a zbaví tak Mečiara dlhodobých ťažkostí s dýchaním. Podľa Nového Času by mal predsedu ĽS-HZDS operovať jeho vzdialený príbuzný, šéf SÚSCCH Peter Mečiar. Ten pre denník povedal, že termín a postup zákroku sa urči po jeho návrate z dovolenky.

SITA© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Mimoriadna situácia v Tatrách, vietor strhával strechy
<< predchádzajúci článok
Americké posily sa vrátia v rakvách, odkazujú irackí radikáli

Lídra ĽS-HZDS včera neoperovali ani nevyšetrovali - diskusné fórum čitateľov