Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

16. júla 2010

Lil Wayne by sa mal dostať na slobodu v novembriAmerického rapera Lil Wayneali a by mprepustiť z newyorského väzenia Rikers Island 4. novembra po tom, čo si odpyká osem mesiacov zo svojho ročného trestu odňatia slobody. Na svojej ...Zdieľať
lil wayne Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 16. júla (WEBNOVINY) - Amerického rapera Lil Wayneali a by mprepustiť z newyorského väzenia Rikers Island 4. novembra po tom, čo si odpyká osem mesiacov zo svojho ročného trestu odňatia slobody. Na svojej webovej stránke o tom informovala hudobná televízia MTV, ktorá tieto informácie získala priamo od vedenia väznice. Predčasné prepustenie 37-ročného rodáka z New Orleans však závisí od toho, či sa Lil Wayne počas zostávajúcich mesiacov svojho trestu nedopustí nejakého priestupku.

Lil Wayne, vlastným menom Dwayne Michael Carter Jr., nastúpil do výkonu trestu 8. marca, po tom čo ho odsúdili na ročný trest odňatia slobody za ilegálnu držbu zbrane. Tú mu našli 22. júla 2007 v jeho autobuse po koncerte v New Yorku. Polícia ho vtedy zadržala preto, že spolu s kamarátom fajčil v blízkosti autobusu marihuanu. Lil Wayne priznal svoju vinu v októbri 2009, keď na súde uviedol, že si ilegálnym spôsobom zadovážil poloautomatickú zbraň kalibru .40.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rapera Too Shorta zatkli po koncerte v Idahu
<< predchádzajúci článok
Svet po zotmení podľa Jasona Hawkesa a fotoaparátu Samsung EX1

Lil Wayne by sa mal dostať na slobodu v novembri - diskusné fórum čitateľov