09. augusta 2006

Memoriál Ivana Hlinku hráčov do 18 rokov

Hokejoví reprezentanti Slovenska do 18 rokov remizovali v utorok na turnaji hráčov do 18 rokov, Memoriáli Ivana Hlinku, v Piešťanoch s rovesníkmi zo Švédska 1:2 až po samostatných nájazdoch, ...

PIEŠŤANY/BŘECLAV 9. augusta (WEBNOVINY) - Hokejoví reprezentanti Slovenska do 18 rokov remizovali v utorok na turnaji hráčov do 18 rokov, Memoriáli Ivana Hlinku, v Piešťanoch s rovesníkmi zo Švédska 1:2 až po samostatných nájazdoch, keď stretnutie sa aj po predĺžení skončilo nerozhodne 1:1. O jediný presný zásah slovenského výberu sa postaral v III. tretine Kopecký. V nájazdoch sa darilo viac reprezentantom "troch koruniek", v ktorých zvíťazili 2:1. V stredu sa Slovensko o 18.30 h stretne so Švajčiarskom. V druhom stretnutí "piešťanskej" skupiny vyhrali mladí Kanaďania nad svojimi švajčiarskymi rovesníkmi 5:3. V skupine, ktorá sa hrá v Břeclavi, prehrali domáci Česi s Ruskom 1:7 a USA zdolali Fínsko

Výsledky - utorok:
PIEŠŤANY:
Slovensko - Švédsko 1:2 po samost. nájazdoch (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0, 0:1)
Góly: 47. Kopecký - 10. Jimmy Andersson, Erkgärds premenil rozhodujúci samostatný nájazd

Kanada - Švajčiarsko 5:3 (3:1, 0:2, 2:0)