Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

20. decembra 2017

MLADÍK SA V RIEKE POKÚSIL UTOPIŤ TÍNEDŽERKU: Dopadlo to taktoDevätnásťročný mladík, ktorý sa v utorok neúspešne pokúsil utopiť 17-ročné dievča v berlínskej časti Spandau, pri tom takmer sám zahynul. Informovala o tom tlačová ...Zdieľať
Ilustračné foto. Foto: TASR/AP
Berlín 20. decembra (TASR) - Devätnásťročný mladík, ktorý sa v utorok neúspešne pokúsil utopiť 17-ročné dievča v berlínskej časti Spandau, pri tom takmer sám zahynul. Informovala o tom tlačová agentúra DPA s odvolaním sa na nemeckú políciu.


Prípad sa stal tak, že mladý muž sotil tínedžerku do rieky Havel a skočil za ňou, pričom sa ju odzadu pokúšal násilne tlačiť pod hladinu. Policajný hovorca povedal pre agentúru DPA, že mladík sa vtedy sám takmer utopil a museli ho oživovať. Dievča zatiaľ dokázalo priplávať na breh rieky.

"Mladík nevie plávať a takmer sám zahynul,"
dodal policajný hovorca.

Berlínske noviny Tagesspiegel napísali, že mladý muž je žiadateľom o azyl z Afganistanu a dievča je Nemka. Podľa podozrenia mali obaja tínedžeri predtým spolu vzťah.

Detektívi z policajného oddelenia vrážd ďalej prípad vyšetrujú.Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Princ Harry udržuje Dianin odkaz: Vyzval na svet bez nášľapných mín
<< predchádzajúci článok
Snemovňa reprezentantov schválila Trumpovu daňovú reformu

MLADÍK SA V RIEKE POKÚSIL UTOPIŤ TÍNEDŽERKU: Dopadlo to takto - diskusné fórum čitateľov