Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Víkend

15. januára 2007

Mladý klubový dídžej Inso je inDJ Inso zahreje 26. januára bratislavské publikum v Starej tržniciZdieľať
Ďalší micro.Wilsonic sa uskutoční v piatok 26. januára 2007 v Starej tržnici na Námestí SNP v Bratislave. Česť vystúpiť popri medzinárodných hviezdach Dani Siciliano (Londýn) a DJke Missill (Paríž) tentoraz dostal mladý a talentovaný slovenský dídžej Inso.


Ako pri mnohých dídžejoch a producentoch jeho generácie boli na začiatku Prodigy. Zvuk anglickej kapely Insa nadchol pre elektronickú hudbu, spoznal jej rôznorodosť v 90. rokoch a najviac ho nadchli zlomené beaty. Drum & bass, jungle, abstraktný a old-school hip-hop, reggae sample – to všetko sa dnes dá počuť v jeho zručne mixovaných setoch. S obľubou aj skrečuje a hravo sa pohybuje naprieč rôznymi hudobnými smermi a štýlmi.


Prvý raz hral roku 2003 v bratislavskej Galérii Duna. Ako člen Broken Business Crew už dlhší čas vystupuje po boku starých známych party borcov Galagha & Gabanna. Ako majster turntablismu pod pseudonymom Sahib Ovssen prekvapil už nejedného znalca poriadnou salvou hip-hopu a zbierkou raritných bootlegov. Minulý rok bol tiež súčasťou Wilsonic_FM Tour, ktoré v rôznych slovenských kluboch predstavilo mladé a nádejné dídžejské talenty.


Momentálne spolu s kolegom B-complexom rozbieha nadžánrový projekt 300 hrmených (300H). Pravidelne vystupuje v Subclube v Bratislave a v klube CCX v Nových Zámkoch. Mladý klubový dídžej Inso je skrátka in. Na micro.Wilsonicu sa prvýkrát predstaví festivalovému publiku. Nedajte si ujsť!


Predpredaj lístkov: www.ticketportal.sk, www.musiqlist.com


www.wilsonic.sk


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 DJka Missill: talentovaná & sexy Parížanka (12. 1. 2007)
 Micro Wilsonic - hravý, tanečný a mestský (2. 1. 2007)nasledujúci článok >>
DÁTUMY ČÍNSKYCH ZNAMENÍ - Čínsky horoskop
<< predchádzajúci článok
Navrhujú zapísať pevnosť v Komárne do Zoznamu dedičstva UNESCO