Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

25. augusta 2010

Muž nevedel o projektile, ktorý mal v hlaveIstý Poliak žijúci v Nemecku päť alebo šesť rokov nevedel o tom, že ho postrelili do hlavy, pretože bol opitý, keď sa to stalo. Tridsaťpäťročnému ...Zdieľať
nemocnica operacia Foto: Ilustračné foto: SITA/FNLP BRATISLAVA 25. augusta (WEBNOVINY) - Istý Poliak žijúci v Nemecku päť alebo šesť rokov nevedel o tom, že ho postrelili do hlavy, pretože bol opitý, keď sa to stalo.


Tridsaťpäťročnému mužovi z mesta Herne v piatok odstránili zo zadnej časti hlavy projektil kalibru .22 po tom, čo si myslel, že tam má cystu. Až po vybraní projektilu si muž spomenul, že na silvestrovskej oslave v roku 2004 alebo 2005 dostal ranu do hlavy. Na incident však zabudol, pretože bol podľa vlastných slov "veľmi opitý". "Uviedol, že si pamätá, že ho bolela hlava, ale k lekárovi s tým nešiel," povedal hovorca bochumskej polície. Rana sa mu neskôr zahojila a muž by sa o projektile vo svojej hlave vôbec nedozvedel, keby prednedávnom nešiel pre pretrvávajúce bolesti hlavy na vyšetrenie. Polícia však celý incident nebude vyšetrovať ako možný pokus o vraždu, pretože podľa ich názoru išlo o výstrel do vzduchu, pričom projektil skončil v mužovej hlave až počas dopadu na zem. Muža by mali prepustiť z nemocnice ešte tento týždeň.

SITA/Reuters

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Miškov chce vyriešiť problémy s pozemkami pod Kiou
<< predchádzajúci článok
IBM Slovensko mieri do Apollo Business Centra II

Muž nevedel o projektile, ktorý mal v hlave - diskusné fórum čitateľov