Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

17. decembra 2011

Muži, ktorí nenávidia ženy je podľa MTV filmom rokaFilm Muži, ktorí nenávidia ženy (2011) režiséra Davida Finchera je podľa redaktorov televízie MTV najlepším filmom tohto roka. "Zamilovali sme sa doň hneď v momente, keď sme ho uvideli," ...Zdieľať
film BRATISLAVA 16. decembra  - Film Muži, ktorí nenávidia ženy (2011) režiséra Davida Finchera je podľa redaktorov televízie MTV najlepším filmom tohto roka. "Zamilovali sme sa doň hneď v momente, keď sme ho uvideli," vyjadril sa Josh Horowitz z relácie MTV News.


"Všetci máme radi prácu Davida Finchera, všetkým nám vyrazila dych Rooney Mara jej úžasné stvárnenie takej kultovej postavy (Lisbeth Salander, pozn. red.) a všetkých nás nadchol svet, ktorý Fincher vytvoril," dodal. Podľa jeho slov ide o najlepšie možné spracovanie filmu v žánri kriminálneho trileru.

Snímky do desaťmiestneho rebríčka vyberala skupina piatich redaktorov, ktorí stoja za reláciami MTV News a NextMovie. Každý z nich vypracoval zoznam svojich najobľúbenejších filmov tohto roka, po čom nasledovala ich spoločná diskusia. Cieľom bolo vybrať také snímky, ktoré budú blízke divákom MTV a tiež sa budú líšiť od rebríčkov vytvorených filmovými kritikmi.

"Je to šanca, ako trochu upozorniť na to, že takéto filmy ľudia milujú a oceňujú, aj keď nakoniec žiadne sošky nedostanú," uviedol Scott Robson z NextMovie. Medzi najočakávanejšie filmy budúceho roka podľa Horowitza a Robsona patria The Avengers, The Amazing Spider-Man, Hry prežitia, The Hobbit: An Unexpected Journey a The Dark Knight Rises.

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.hollywoodreporter.com.

Rebríček filmov roka 2011 podľa redaktorov MTV News a NextMovie:

1. Muži, ktorí nenávidia ženy
2. Drive
3. Harry Potter a Dary smrti - 2.
4. Dámska jazda
5. Hugo a jeho veľký objav
6. X-Men: Prvá trieda
7. The Muppets
8. 50/50
9. The Descendents
10. Attack the Block
 

Trailer: Muži, kteří nenávidí ženy (Män som hatar kvinnor) / The Girl with the Dragon Tattoo   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Populárne osobnosti budú zajtra čítať krimi (15. 12. 2011)
 Muži,ktorí nenávidia ženy, už na Slovensku (23. 8. 2010)
 Craig o úlohe vo filme Muži, ktorí nenávidia ženy (4. 6. 2010)nasledujúci článok >>
Video: Neskutočné šťastie na ceste
<< predchádzajúci článok
Umelci si uctia Amy Winehouse na koncerte VH1 Divas

Muži, ktorí nenávidia ženy je podľa MTV filmom roka - diskusné fórum čitateľov