Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

02. augusta 2007

MVRR uvažuje o sťahovaní z Apollo Business CentraMinisterstvo výstavby a regionálneho rozvoja (MVRR) SR zrejme zmení adresu. Do komplexu Apollo Business Centra sa pritom sťahovalo pred dvoma rokmi, keď bol na čele rezortu László Gyurovszky. Dôvodom ...Zdieľať

BRATISLAVA 2. augusta (WEBNOVINY) - Ministerstvo výstavby a regionálneho rozvoja (MVRR) SR zrejme zmení adresu. Do komplexu Apollo Business Centra sa pritom sťahovalo pred dvoma rokmi, keď bol na čele rezortu László Gyurovszky. Dôvodom je nevhodné riešenie priestorov ako aj cena, ktorú za prenájom priestorov ministerstvo platí, uviedol pre agentúru SITA hovorca rezortu Miroslav Bátovský. V súčasnosti má ministerstvo prenajatých 7 045 metrov štvorcových. V minulom roku to bolo takmer 49 miliónov korún, podľa zmluvy však nájomné každoročne rastie o tri percentá oproti predchádzajúcemu roku. Nájomná zmluva je uzavretá na desať rokov, jej prípadné predčasné ukončenie by rezort stálo polročné nájomné.

Vedenie rezortu ešte nemá konkrétnu predstavu o nových priestoroch. Takisto nepadlo rozhodnutie, či sa bude sťahovať do štátnych, prípadne privátnych priestorov. Ako však poznamenal Bátovský, "v súčasnosti nám známe priestory vo vlastníctve štátu nevyhovujú základným parametrom potrebným na zabezpečenie plynulej činnosti ministerstva".

SITA© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V Minneapolise sa počas dopravnej špičky zrútil most
<< predchádzajúci článok
Rukojemníci stále žijú, Taliban rozhoduje o ich životoch

MVRR uvažuje o sťahovaní z Apollo Business Centra - diskusné fórum čitateľov

Zbytocne2.8. 9:36:14