Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

09. mája 2007

Na internete sa objavila petícia za omilostenie Paris HiltonHviezda amerického bulváru Paris Hilton prostredníctvom internetu žiada kalifornského guvernéra Arnolda Schwarzeneggera, aby ju omilosti v prípade 45-dňového odňatia slobody za porušenie podmienky. Vo ...Zdieľať

BRATISLAVA 9. mája (WEBNOVINY) - Hviezda amerického bulváru Paris Hilton prostredníctvom internetu žiada kalifornského guvernéra Arnolda Schwarzeneggera, aby ju omilosti v prípade 45-dňového odňatia slobody za porušenie podmienky. Vo svojom blogu Hilton vyzýva fanúšikov, aby sa podpísali pod petíciu, ktorá žiada guvernéra o zrušenie jej trestu. "Môj priateľ Joshua začal túto petíciu, prosím pomôžte a podpíšte sa pod ňu. Všetkých vás milujem," napísala Hilton k odkazu na stránku http://www.ipetitions.com/petition/PH21781, kde sa internetová petícia nachádza. Petícia žiada guvernéra Schwarzeneggera o udelenie milosti, keďže ako Hilton verí, stala sa obetným baránkom úradov, ktoré chcú takýmto spôsobom upozorniť na riziká šoférovania pod vplyvom alkoholu. "Paris predstavuje nádej pre mladých ľudí v celých USA a svete. Prináša krásu a vzrušenie do našich inak bežných životov. My, americká verejnosť, ktorá podporuje Paris, sme šokovaní a zdesení, že Paris sa stala príkladom toho, že šoférovanie pod vplyvom alkoholu je zlé. Nepodporujeme šoférovanie pod vplyvom alkoholu či jeho trestanie. Paris mala byť triezva, keď si sadala za volant. Ale aj tak by za to nemala ísť do väzenia," uvádza sa v petícii. Hilton musí ísť do väzenia v Los Angeles najneskôr 5. júna, inak riskuje, že sa jej trest zdvojnásobí. Trest odňatia slobody na 45 dní dostala v piatok, keď súd uznal, že dvakrát porušila podmienku, počas ktorej si bez vodičského oprávnenia nemala sadať za volant. Dlhoročný hovorca Hilton Elliot Mintz potvrdil, že i napriek vzniknutej situácii neprestane pre Paris pracovať. "Stretli sme sa a zhodli sme sa na tom, že náš pracovný vzťah bude pokračovať," povedal Mintz. Hilton pred súdom pritom vypovedala, že to bol práve Mintz, kto jej chybne poradil, že môže šoférovať aj bez vodičského oprávnenia.

SITA/AFP/AP© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ďalší diel súboja Ferrari - McLaren v Barcelone
<< predchádzajúci článok
Speváčka Beáta Dubasová má dva dôvody na oslavu

Na internete sa objavila petícia za omilostenie Paris Hilton - diskusné fórum čitateľov

Schwarzeneggerove dilemna9.5. 14:32:02