Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

09. februára 2011

Na spoločnom turné Horkýže Slíže a Polemic aj Chiki Liki Tu-AKoncertná šnúra skupín Horkýže Slíže a Polemic po slovenských mestách pod názvom TOPFEST TOUR OPÄŤ PO ROKU začína už tento týždeň, konkrétne v piatok 11.februára koncertom v Poprade a zmeneným nedeľným koncertom v Prešove.Zdieľať
Horkýže Slíže Budúcotýždňový koncert v jednej z najkrajších športových hál na Slovensku - Aréne Brezno ozdobí výnimočne iba na tento večer exkluzívny hosť turné skupina Chiki Liki Tu-A dokonca za nezmenenú výšku vstupného !
 
Zo šiestich plánovaných zastávok je už polovica koncertov vypredaná!
Ako prvý bol vypredaný spoločný koncert skupín Horkýže Slíže, Polemic a Borra v Prešove, ktorý sa kvôli tomu, aby ho mohli vidieť aj ďalší fanúšikovia presunul na iné miesto, ale aj deň...
Dušan Drobný z usporiadateľskej agentúry DUNA: “Športová hala, ktorú sme pôvodne v Prešove prenajali na toto turné bola vypredaná ako prvá, preto sme sa snažili nájsť niečo väčšie, ale jediná vhodná hala – známa prešovská hádzanárska bašta mala najbližší voľný deň až v nedeľu. Teraz máme teda ďalšie vstupenky v predpredaji, ale znova upozorňujeme fanúšikov, ktorí sa chystali do Prešova, že koncert sa presúva na nedeľu 13.februára do Handball Arény. Samozrejme už skôr zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti! V prípade, že niekomu táto zmena nevyhovuje, vstupenky môže vrátiť na predajnom mieste do 16.2. 2011!“.
 
Ďalší vypredaný koncert turné hlási už tri týždne pred termínom Trenčín a doslova iba zopár voľných miest je v predpredaji na koncert v Červeníku. Prázdnotou nebude zívať ani otvárací koncert v popradskej Aréne - tam odštartuje toto turné už tento piatok 11.februára o 18:00hod.
 
Priamo pod tatranskými končiarmi okúsia ako prví fanúšikovia skupín Horkýže Slíže, Polemic a Borra TOPFEST TOUR OPÄŤ PO ROKU so všetkým čo je pre nich pripravené!
Prevleky, masky, divoké súťaže, neopakovateľné komentáre a vstupy Kuka a jeho družiny, súťaž o najkrajší ženský úsmev v sále, súťaže o Shanghai Coly, ale aj o cenu, ktorú by na takomto rockovom koncerte určite nikto nečakal...
 
Líder Horkýže Slíže Peter „Kuko“ Hrivnák dokonca ani počas jednotlivých koncertov turné nevynechá svoju dennú dávku športu a tak trochu šokuje: „ Robím všetko preto, aby som na tomto turné bol vo vynikajúcej kondícii, takže z mesta do mesta budem prevlákať aj svoj vlastný stacionárny bicykel a chystám sa športovať priamo počas koncertu na pódiu!
 
Ďalšie a nie posledné prekvapenie si skupina pripravila exkluzívne iba pre ich koncert v Brezne (18.2.), kde namiesto skupiny Borra vystúpia so svojim vlastným programom ďalší naslovovzatí odborníci na skvelý koncertný zážitok – dnes už pätnásť rokov žiariaca hviezda alternatívnej scény skupina Chiki liki tu-a !
„Na Brezno sa špeciálne teším. To bude silná trojka jak hovado!“ Takouto parafrázou jednej z ich hitoviek okomentoval spojenie skupín Polemic, Horkýže Slíže a Chiki liki tu-a na jednom pódiu líder „Slížov“ Kuko.
 

Spoločné turné skupín Horkýže Slíže a Polemic s predkapelou Borra štartuje pod názvom TOPFEST TOUR OPÄŤ PO ROKU koncertom v popradskej Aréne 11.2., nasleduje 13.2. Prešov, 18.2. Brezno (špeciálny hosť koncertu Chiki liki tu-a), 19.2. Červeník, 25.2. Bratislava a 26.2. turné zakončí spoločný koncert v Športovej hale Trenčín. Každý z koncertov začína v rovnakom čase o 18:00hod. Predpredaj vstupeniek v sieťach Ticketportal, Ticketstream, Ticketart už za 5€, priamo na mieste koncertu 7€.

TOPFEST TOUR OPÄŤ PO ROKU       

11.2.2011 Aréna Poprad

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Polemic a Horkýže Slíže budú spievať aj Farmár hľadá ženu (3. 2. 2011)
 Horkýže Slíže pripravili výberovku V dobrej viere (31. 1. 2011)
 Horkýže Slíže predstavia minimálne jednu novú skladbu (21. 1. 2011)
 Horkýže Slíže spoločne s Polemicom vo februári na turné! (4. 1. 2011)
 Horkýže Slíže a Polemic zahrajú na spoločnom turné (27. 12. 2010)
 Kuko a Sanchez majú vlastnú teóriu veľkého tresku! :-) (11. 11. 2010)
 Video: Topfest 2010 Presents Horkýže Slíže Tour 54 Prievidza (6. 3. 2010)nasledujúci článok >>
Program Divadla Aréna na marec 2011
<< predchádzajúci článok
Manžel mi našepkáva, ako sa zachovať, tvrdí vdova po Mukovi