Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

10. apríla 2012

Nezvestnú Nikoletku Kotlárovú našli u starej mamyPátranie po trojročnej Nikoletke Kotlárovej sa skončilo úspešne. Policajti ju našli u starej mamy vo Vrábľoch. Ako agentúru SITA informovala hovorkyňa Prezídia Policajného zboru Denisa ...Zdieľať
nikoleta kotlarova BRATISLAVA 10. apríla (WEBNOVINY) - Pátranie po trojročnej Nikoletke Kotlárovej sa skončilo úspešne. Policajti ju našli u starej mamy vo Vrábľoch.


Ako agentúru SITA informovala hovorkyňa Prezídia Policajného zboru Denisa Baloghová, polícii sa v pondelok po odvysielaní mnohých reportáží o pátraní po Nikoletke Kotlárovej ozvala redaktorka televízie JOJ s informáciami o možnom mieste jej pobytu.

"Policajti z Vrábeľ ich okamžite preverili. Výsledok bol pozitívny, trojročnú Nikoletku polícia našla u jej starej matky vo Vrábľoch", povedala Baloghová. Medzitým policajti v Novej Vsi nad Žitavou zadržali oboch jej rodičov a keďže česká polícia o nich neprejavila záujem, po vypočutí ich policajti prepustili.

Nikoletku prevzala sociálna pracovníčka a ešte večer putovala do Detského domova v Žitavciach, dodala Baloghová.

Slovenská polícia na požiadanie českých kolegov dva dni pátrala po trojročnej Nikolete Kotlárovej, ktorú rodičia odniesli z Detského domova v Dobřichoviciach v Českej republike. "Disponovali sme informáciami, že ich ďalšia cesta môže smerovať na Slovensko", povedala Baloghová.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Dispečeri sa po smrti kolegu búria, doprava v Bruseli stojí
<< predchádzajúci článok
EFT – Techniky emočnej slobody – „moderná samo-akupresúra“

Nezvestnú Nikoletku Kotlárovú našli u starej mamy - diskusné fórum čitateľov