Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

26. januára 2010

Obľúbená zjazdovka Marguška otvorenáKonečne je zima v plnom prúde a my vám s radosťou oznamujeme, že v piatok 22. januára otvárame aj Margušku. Celé stredisko je tak v prevádzke a plne prepojené lanovkami a ...Zdieľať
Foto: Belvica Resort

BRATISLAVA 26. januára (WBN/PR) - Konečne je zima v plnom prúde a my vám s radosťou oznamujeme, že v piatok 22. januára otvárame aj Margušku. Celé stredisko je tak v prevádzke a plne prepojené lanovkami a zjazdovkami.
Podmienky na lyžovanie sú VEĽMI DOBRÉ tak neváhajte a príďte si užiť skvelú lyžovačku. Pre tých, ktorí plánujú dlhší pobyt, ponúkame výhodné „Balíky služieb“, ktoré zahŕňajú ubytovanie + skipas za zvýhodnené ceny. Viac informácií na http://www.parksnow.sk

DEDOVKA
Lokalita vhodná pre rodiny s deťmi. K dispozícii sú ľahké a stredne ťažká zjazdovka, večerné lyžovanie (denne 17:30 – 21:00). Pre najmenších lyžiarov je pripravená lyžiarska škôlka, kde sa o detičky postarajú skúsení inštruktori. Ak chcete zažiť adrenalín, určite vyskúšajte bobovú dráhu dlhú 1 300 m.

MARGUŠKA
Obľúbená zjazdovka najmä pre pokročilých lyžiarov. Lokalita je prístupná z Dedovky hrebeňovým vlekom ako aj z Lalikov lanovkou TELEMIX. Na zjazdovky vás vytiahne 4-sedačková lanovka.

LALÍKY
Areál s najdlhšími zjazdovkami až do 2 350 m určenými hlavne pre pokročilých lyžiarov. Lanovka TELEMIX Laliky Sky Express vás vytiahne až na hrebeň celého strediska, odkiaľ sa môžete spustiť do ktorejkoľvek lokality.


Aktuálne snehové správy tu

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Predvolebná koalícia SaS a Most-Híd nebude
<< predchádzajúci článok
Nehodu etiópskeho lietadla zrejme nikto neprežil

Obľúbená zjazdovka Marguška otvorená - diskusné fórum čitateľov