Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

12. marca 2012

Ozbrojený lupič si z banky odniesol 5600 eurOzbrojený páchateľ maskovaný kuklou lúpil krátko pred 08:50 v jednej z bánk v Spišskej Novej Vsi. Odniesol si 5600 eur, peniaze a zbraň si na odchode vložil do športovej tašky. S ...Zdieľať
banka zlodej BRATISLAVA/SPIŠSKÁ NOVÁ VES 12. marca (WEBNOVINY) - Ozbrojený páchateľ maskovaný kuklou lúpil krátko pred 08:50 v jednej z bánk v Spišskej Novej Vsi. Odniesol si 5600 eur, peniaze a zbraň si na odchode vložil do športovej tašky. S pracovníčkou komunikoval po česky. V banke ho zachytili kamery, ušiel cez park smerom na Ulicu Ing. Kožucha.


Ako agentúru SITA informovala košická policajná hovorkyňa Jana Mésarová, páchateľ mal 25 až 35 rokov, vysoký bol asi 175 cm, strednej postavy. Oblečené mal modré rifle, šedú mikinu s kapucňou, okolo krku mal viacfarebný šál a na rukách mal sivočierne rukavice.

Počas prepadu nebol nikto zranený. Akékoľvek informácie, ktoré by polícii mohli pomôcť, je možné oznámiť na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne na linke 158. Páchateľovi za tento čin hrozí trest na sedem až dvanásť rokov.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Výsledok volieb považuje Sulík za varovný prst voličov
<< predchádzajúci článok
Lipšic: Voliči dali pravici signál, že chcú generačnú zmenu