Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

17. apríla 2007

Paška nevie, čo je Slotovi, Belousovová nepoviePodpredseda SNS Jaroslav Paška nevie, čo je predsedovi Jánovi Slotovi, ktorý dnes "pre zdravotné problémy" neprišiel na prvú koaličnú radu po vyše troch mesiacoch.Zdieľať
 "Neviem, prečo neprišiel. Viem len, že sa ospravedlnil," povedal Paška pre agentúru SITA. Predsedovia Smeru-SD a ĽS-HZDS Robert Fico a Vladimír Mečiar rokujú dnes aj o Zákonníku práce, ktorý bude v stredu schvaľovať vláda. Paška sa domnieva, že Slota bude informovať ministrov za SNS o stanovisku strany. Dodal, že SNS predložila svoje výhrady už dávnejšie. Je pripravená naďalej sa snažiť o kompromis, ktorý by nepoškodil žiadneho z účastníkov na pracovnom trhu.

Prvá podpredsedníčka SNS Anna Belusovová odmietla o Slotovom zdravotnom stave informovať. "Vaše otázky nie sú zmysluplné," povedala na otázku, či je Slotove ochorenie náhle. Neúčasť zástupcu SNS na koaličnej rade vysvetlila tým, že je to stretnutie na úrovni predsedov strán. Ako bude hlasovať Slovenská národná strana o Zákonníku práce je podľa nej predčasné hovoriť. Jasné to bude až po koaličnej rade.

(SITA)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Fico a Mečiar sa nedohodli na celom Zákonníku práce
<< predchádzajúci článok
Rusko bolo vlani najnebezpečnejším miestom na lietanie

Paška nevie, čo je Slotovi, Belousovová nepovie - diskusné fórum čitateľov