Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

04. júla 2007

Podľa Fica je po roku vlády na Slovensku najlepšie v históriiRok svojej vlády zhodnotil dnes premiér Robert Fico v superlatívoch. Na Slovensku je podľa neho najnižšia inflácia v dejinách, najnižší deficit verejných financií, Slovenská informačná služba ...Zdieľať

BRATISLAVA 4. júla (WEBNOVINY) - Rok svojej vlády zhodnotil dnes premiér Robert Fico v superlatívoch. Na Slovensku je podľa neho najnižšia inflácia v dejinách, najnižší deficit verejných financií, Slovenská informačná služba má v zahraničí najvyšší kredit v histórii, pre zahraničie je Slovensko spoľahlivý partner. Podľa Fica Slovensko ďalej láka zahraničných investorov, súčasná vláda posilňuje sociálnu spravodlivosť a nezaťažuje občanov politickými spormi ako predchádzajúci kabinet. "Na Slovensku je viac pokoja a podpory pre vládu ako kedykoľvek v minulosti," vyhlásil Fico.

Ďalší rok bude rozvojový, do konca volebného obdobia by mala byť dostavaná severná časť diaľnice a prepojená s južnou vetvou, pričom premiér avizoval zmeny pri vyvlastňovaní pozemkov. Záujem jedného či dvoch občanov nemôže byť dôležitejší ako verejný záujem, povedal Fico. Podporil aj opatrenia na zrušenie hranice maximálnych odvodov a zdôraznil, že bohatší musia platiť viac.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Predaj pozemkov v lesíku Krasovského poslanci odobrili
<< predchádzajúci článok
Dvaja muži hodili pumpárovi do tváre plechovku,ukradli kondómy