Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

20. mája 2009

Polícia prezradila totožnosť údajného vraha rapera DolluPolícia prezradila totožnosť muža, ktorý v pondelok o 23:00 stredoeurópskeho letného času pred losangeleským nákupným centrom Beverly Center údajne postrelil do hlavy amerického rapera Dollu. ...Zdieľať
BRATISLAVA 20. mája (WEBNOVINY) - Polícia prezradila totožnosť muža, ktorý v pondelok o 23:00 stredoeurópskeho letného času pred losangeleským nákupným centrom Beverly Center údajne postrelil do hlavy amerického rapera Dollu. Dvadsaťjedenročný chránenec hip-hopového muzikanta Akona následne zraneniam podľahol v zdravotnom stredisku Cedars Sinai. Vrahom talentovaného muzikanta s občianskym menom Roderick Anthony Burton II má byť podľa polície 23-ročný Aubrey Louis Berry. Už v pondelok ho ozbrojeného zadržali na medzinárodnom letisku v Los Angeles. Výška kaucie bola stanovená na 1 milión amerických dolárov (734 650 eur).


Raper Dolla pochádzajúci z Chicaga mal podpísanú zmluvu s Akonovou spoločnosťou Konvict Muzik. S T-Painom a Tayom Dizmom nahrali spoločnú skladbu Who The Heck Is That. Medzi jeho ďalšie známejšie piesne patria skladby Feelin Myself alebo I'm Tore Up. Popri hudobnej kariére sa živil aj ako model. V tejto oblasti spolupracoval najmä s P. Diddym a jeho značkou Sean John.

Informáciu zverejnil server aceshowbiz.com.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Dole vodou Borisa Filana štartuje edíciu Svet gombička
<< predchádzajúci článok
Angelina Jolie bola na súde s vojnovým zločincom

Polícia prezradila totožnosť údajného vraha rapera Dollu - diskusné fórum čitateľov