Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra    Knižné novinky

09. augusta 2012

Pozor na želania!Práve sa vyrovnáva s neverou bývalého priateľa, po ktorom zostali len trpké spomienky a hypotéka na byt.Zdieľať
Daj si pozor na želania Jedného dňa v daždi stretne cigánku, ktorá jej vnúti kúsok vresu pre šťastie. Zrazu sa zlé dni pominú  a jej život sa zázračne zmení. Začne chodiť s príťažlivým susedom, prenajme izbu sympatickému Američanovi a môže splácať hypotéku, dokonca aj jej kariéra fotografky odrazu naberie na obrátkach. Nič však nie je také ľahké a bezbolestné...
 
Daj si pozor na želania je obľúbený bestseller od Alexandry Potterovej, ktorý z nej urobil svetoznámu autorku. Jej štýl prirovnávajú k príbehu o Bridget Jonesovej, no ako tvrdia kritici i čitatelia: Potterová je oveľa vtipnejšia a zábavnejšia.
 
„Nikto nepíše tak ako Alexandra Potterová.“   Daily Mirror
„Neuveriteľne zábavné.“   Elle
„Skvelé oddychové čítanie pre ženy.“   Daily Mail
 
Londýnčanka Heather je zaskočená, ako sa po stretnutí s cigánkou jej život zmení. Plní jej priania skutočne vres, alebo to bola len zhoda náhod a okolností? A sú tie splnené priania požehnaním alebo prekliatím?
Keď do života jej blízkych zasiahne vážna choroba, rozhodne sa zabudnúť na čarovnú vetvičku  a ujasniť si, čo je v živote najdôležitejšie.
 
Daj si pozor na želania je vtipný romantický príbeh napísaný s nadhľadom a humorom. Médiá skladajú poklony Alexandre Potterovej na každom kroku, filmové spoločnosti kupujú práva na spracovanie jej kníh a verné čitateľky jej pribúdajú po celom svete - od USA a Veľkej Británie až po Rusko, Poľsko a Indonéziu. Konečne vychádza jej kniha aj v slovenčine a čoskoro bude nasledovať jej veľký hit Ja a pán Darcy.
 
Čítajte už teraz úryvok z knihy Daj si pozor na želania.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Mimozemšťan Alf sa dočká celovečerného filmu
<< predchádzajúci článok
Video: Dubstepoví roboti

Pozor na želania! - diskusné fórum čitateľov