Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

09. septembra 2013

Primátor M. Ftáčnik po lete opäť otvorí svoje dvere verejnostiMilan Ftáčnik, archívne fotoZdieľať
Milan Ftáčnik, archívne foto Foto: TASR/Štefan Puškáš
Bratislava 9. septembra (TASR) - Bratislavský primátor Milan Ftáčnik (nezávislý s podporou Smeru-SD) opäť po lete otvorí dvere svojej kancelárie verejnosti. V stredu 11. septembra sa s ním od 16.00 h môže stretnúť každý bez toho, aby mal vopred dohodnutý termín. TASR o tom informoval riaditeľ kancelárie primátora Ľubomír Andrassy.


Primátorský deň je súčasťou mesačného Ftáčnikovho pracovného programu a býva každú poslednú stredu v mesiaci. Ten poprázdninový však museli pre pracovný program Ftáčnika posunúť. S primátorom môže v stredu každý osobne diskutovať o otázkach rozvoja mesta aj možnostiach pomoci v sociálnej či bytovej oblasti, podotkol Andrassy.

Posledný deň otvorených dverí pred prázdninami podľa šéfa Ftáčnikovej kancelárie využilo 19 Bratislavčanov. "Na stretnutí rezonovala téma týkajúca sa možností a pravidiel získania mestského nájomného bytu či udržiavania poriadku na verejných priestranstvách," dodal Andrassy.

Osobné stretnutia verejnosti s Ftáčnikom sa konajú v priestoroch Primaciálneho paláca na prvom poschodí. V prvom polroku využilo otvorené dvere bratislavského primátora 96 obyvateľov mesta.Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Šéf slovenského gangu olejárov predstúpi v utorok pred rakúsky súd
<< predchádzajúci článok
Milovníci vína si prídu na svoje na košických slávnostiach